Skeletoniste Priedulēna izcīna ceturto vietu Pasaules kausa trešajā posmā

Pievienot komentāru
Skeletoniste Priedulēna izcīna ceturto vietu Pasaules kausa trešajā posmā
Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna, turpinot savu lielisko sezonas ievadu, piektdien izcīnīja ceturto vietu Kēnigsē trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sezonas trešajā posmā, sasniedzot savu karjeras augstāko rezultātu.

Veicot divus lieliskus braucienus, pēc pirmā brauciena Priedulēna dalīja trešo vietu, bet otrajā viņa uzrādīja piekto rezultātu un no pirmā trijnieka tomēr atpalika par 0,04 sekundēm. Sacensībās pārliecinoši uzvarēja vāciete Tīna Hermana, kura summā par iespaidīgām 1,13 sekundēm apsteidza savu tautieti Žaklīnu Lelingu. Savukārt trešo vietu guva Marina Žilardoni no Šveices, kura uzvarētājai zaudēja 1,56 sekundes un uz goda pjedestāla kāpa pirmoreiz karjerā. Tikmēr Priedulēna no Hermanas atpalika par 1,60 sekundēm.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 660 punktiem ir Hermana, kurai ar 620 punktiem seko Lelinga, bet trešā ar 561 punktu ir šoreiz desmito vietu ieņēmusī britu sportiste Lora Dīsa.Tikmēr Priedulēna ar 552 punktiem pakāpusies jau uz piekto pozīciju, tomēr nākamajos trijos posmos latviete nav plānojusi startēt.

Pirms divām nedēļām Altenbergā notikušajā pirmajā posmā Priedulēna izcīnīja piekto vietu, sasniedzot savu līdzšinējo karjeras augstāko rezultātu. Savukārt otrajā posmā Vinterbergā latviete turpināja veiksmīgi iesākto sezonu un izcīnīja sesto pozīciju.