Komentāri
Skandalozais peldētājs Felpss uzvar Santaklēras sacensību 200 metru tauriņstilā
Foto: AFP/LETA

Leģendārais amerikāņu peldētājs Maikls Felpss uzvarējis ASV pilsētā Santaklērā notikušajās sacensībās 200 metru tauriņstilā. Felpss uzvaru izrāva peldējuma pēdējos 50 metros un finišu sasniedza pēc vienas minūtes un 57,26 sekundēm.

“Esmu ļoti apmierināts ar šīsdienas sacensībām. Viss noritēja tā, kā vēlējos,” savu startu komentēja Felpss, kurš pēc svētdienas sacensībām dosies trenēties uz Kolorado, lai gatavotos augustā gaidāmajam ASV čempionātam. Felpss, savās pirmajās sacensības pēc sešu mēnešu diskvalifikācijas par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, aprīļa vidū izcīnīja uzvaru 100 metru tauriņstilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr diskvalifikācijas dēļ viņam būtu jāizlaiž šogad Krievijā gaidāmais pasaules čempionāts. Neraugoties uz liegumu, Starptautiskā Ūdens sporta veidu federācija (FINA) vēlas sportistam izsniegt speciālu ielūgumu uz pasaules čempionātu.

Visu laiku titulētākais olimpietis Felpss 2012.gadā pēc Londonas Olimpiādes pavēstīja par karjeras beigām, tomēr pagājušā gada aprīlī atgriezās sacensību apritē. Karjeras laikā amerikānis ticis pie 18 olimpiskajām zelta, divām sudraba un divām bronzas medaļām. Felpss labojis padomju vingrotājas Larisas Latiņinas rekordu, kura savu karjeru noslēdza ar 18 godalgām.

Lasi vēl