Komentāri
Skandalozais bokseris Taisons Fjūrijs sola aizvadīt trīs lielas cīņas
Foto: REUTERS/SCANPIX

Skandalozais Lielbritānijas boksa smagsvars Taisons Fjūrijs ceturtdien solīja, ka viņš atgriezīsies boksā un nākamgad aizvadīs trīs lielas cīņas.

Pašlaik 29 gadus vecais Fjūrijs ceturtdien tviterī ierakstīja, ka viņš boksa ringā atgriezīsies nākamā gada aprīlī, aizvadot pirmo cīņu kopš 2015.gadā gūtās sensacionālās uzvaras pār leģendāro ukraini Vladimiru Kļičko. “Nākamā gada aprīlī es atgriezīšos ringā un aizvadīšu lielu cīņu. Tam sekos vēls viens milzīgs duelis vasarā, bet vēlreiz es cīnīšos gada beigās,” solīja Fjūrijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc uzvaras pār Kļičko brits savā īpašumā ieguva Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla “Ring” čempiona jostas. Tomēr pēc tam abu bokseru atkārtotās cīņas tika atceltas divas reizes. Tas notika Fjūrija veselības likstu dēļ.

Pagājušajā gadā Fjūrijam tika anulēta boksera licence, jo viņš atzinās kokaīna lietošanā, turklāt sportists cīnījās ar depresiju. Savukārt pagājušajā nedēļā Lielbritānijas atlēts paziņoja, ka negrasās pieteikties jaunas licences iegūšanai.

Šobrīd WBA, IBF un IBO čempionu jostas pieder Fjūrija tautietim Entonijam Džošuam, kurš aprīlī uzvarēja Kļičko. Džošua cerēja uz revanšu Lasvegasā pret Kļičko, taču ukrainis vēlāk paziņoja par karjeras beigām, līdz ar to savas jotas viņš aizstāvēs 28.oktobrī pret bulgāru Kubratu Puļevu.

Arī Fjūrijs izaicināja Džošua, solot, ka abu duelis norisināsies tieši nākamā gada aprīlī. Pasaules Boksa padomes (WBC) josta smagsvaros pieder amerikānim Deontejam Vailderam, bet jaunzēlandietis Džozefs Pārkers ir WBO čempions, šo godu nesen nosargājot duelī pret Taisona Fjūrija brālēnu Hjūiju.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl