Komentāri
Skandalozais bokseris Fjūrijs atzīstas kokaīna lietošanā un stāsta par atkarību problēmām
Foto: EPA/LETA

Lielbritānijas boksa smagsvars Taisons Fjūrijs, kurš ir vairāku čempiona jostu īpašnieks, intervijā žurnālam Rolling Stoneatzinies kokaīna lietošanā, lai cīnītos pret depresiju. Fjūrijs intervijā arī uzsvēra, ka cīņā pret depresiju gandrīz jau kļuvis par alkoholiķi.

“Esmu tuvu tam, lai kļūtu par alkoholiķi. Dzeru no pirmdienas līdz svētdienai. Nespēju tikt galā ar depresiju. Vienīgais veids, kā varu dabūt to ārā, ir piedzeroties,” intervijā, kas publicēta otrdien, sacīja Fjūrijs. “Pēdējo sešu mēnešu laikā arī kokaīnu esmu lietojis ļoti bieži.” Pērn novembra izskaņā Fjūrijs Vācijas pilsētā Diseldorfā negaidīti pieveica Ukrainas bokseri Vladimiru Kļičko, bet kopš tā laika viņš vairs nav cīnījies. Turklāt divas reizes viņa revanša cīņa pret ukraini tika atcelta.

“Man ir maniakālā depresija. Ceru, ka mani kāds nogalinās, pirms es to izdaru pats ar sevi,” izteicās Fjūrijs. Sportists atklāja, ka divas dienas pirms intervijas nav lietojis alkoholu un narkotikas, turklāt bokseris meklē palīdzību, lai cīnītos pret depresiju. “Šobrīd es ienīstu boksu,” pauda Fjūrijs, piebilstot, ka, visticamākais, ringā tā arī vairs neatgriezīsies.

Pēc uzvaras pār Kļičko brits savā īpašumā ieguva Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla “Ring” čempiona jostas. Abu sportistu noslēgtajā līgumā bija punkts, ka zaudējuma gadījumā Kļičko ir tiesības uz revanšu, ko ukrainis arī pieprasīja.

Lasi vēl