Komentāri
Skandalozais amerikāņu sprinteris Gejs kvalificējas pasaules čempionātam
Foto: EPA/LETA

Skandalozais amerikāņu sprinteris Taisons Gejs piektdien kvalificējās augustā gaidāmajam pasaules čempionātam. ASV čempionātā Gejs piektdien 100 metru distanci veica 9,87 sekundēs, tādējādi kvalificējoties savas pirmajam pasaules čempionātam kopš 2009.gada.

Pekinā gaidāmajām sacensībām kvalificējies arī talantīgais Treivons Bromels, kurš bija otrais ar 9,96 sekundēm, kamēr vēl sekundes simtdaļu atpalika Maiks Rodžerss. “Šī bija grūta cīņa,” pēc finiša sacīja Gejs, uzslavējot jaunos ASV sprinterus, kuri nākotnē esot gatavi godam aizstāvēt valsts vārdu. Pirmajā trijniekā finišējušie skrējēji tika pie iespējas sacensties pasaules čempionātā, tādējādi pievienojoties tautietim Džastinam Getlinam, kurš karjeras laikā ticis apsūdzēts dopinga lietošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, pašlaik 32 gadus vecais Gejs iepriekš izcieta gada diskvalifikāciju par dopinga lietošanu, bet pasaules čempionātos viņš nav piedalījies kopš 2009.gada. Iepriekšējos divos viņš nepiedalījās traumas un dopinga aizdomu ēnas dēļ. Pasaules čempionāts vieglatlētikā no 22. līdz 30.augustam norisināsies Ķīnas galvaspilsētā Pekinā.

Lasi vēl