Komentāri

Anastasija Sevastova pirms Latvijas un Krievijas mača Federācijas kausa izcīņā ir ļoti labā omā un gatava uzvarēt mūsu pretinieci. LNT “900 sekunžu” studijā Anastasija stāsta arī par to, ko labprāt ēd brokastīs, un ka mīl savu dzimto Liepāju.

Šonedēļ Hantimansijskā Latvijas izlase ar abām mūsu labākajām tenisistēm Aļonu Ostapenko un Anastasiju Sevastovu ierindā cīnīsies ar Krievijas izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis rīts Anastasijai sākās agrāk kā ierasti – lai ierastos uz LNT “900 sekunžu” studiju, bija jāceļas sešos. Tomēr brokastis jāēd arī agros rītos, un mūsu tenisiste tajās vislabprātāk bauda omleti. Un kafiju – tas ir svarīgi!

Sevastova nav pārsteigta, ka Federācijas kausa mačs tiek rīkots Hantimansijskā. Mūs tenisistēm jāveic garāks ceļš, kas kaut par kripatu palielina mājinieču izredzes.

Latvijas izlasē valda laba gaisotne. Ar Aļonu Anastasijai ir superattiecības – abas kopā spēlē dubultspēli. Komandas gars pēc Tallinas mačiem ir baigi foršais. Cerams, tas palīdzēs uzvarēt arī Krieviju.

Anastasija Sevastova

Federācijas kausā tu pārstāvi savu valsti. Emocijas ir nedaudz atšķirīgas. Citiem tas varbūt tik labi nemaz nepatīk, citiem palīdz parādīt labāku sniegumu. Tās divas dienas ir grūtas arī mentāli.

Latvijas izlases lielākais trumpis ir Aļona, smejas Sevastova. Anastasija domā, ka Latvijas tenisistēm pluss ir arī spēlēšana uz māla seguma. Krievijai atkal ir sava laukuma priekšrocības. Ja būtu tādas iespējas, mūsu tenisiste spēlētu savās mājās.

Viegli nebūs. Bet mēs turēsim īkšķus par Anastasiju, par Aļonu, par visu Latvijas izlasi un uzvaru pār Krieviju!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl