SIRSNĪGS VIDEO: Brieža tētis atklāj, ka cīņas laikā palicis bez balss

Komentāri

Latviešu boksera Maira Brieža tētis Ints intervijā LNT ziņām atklāja, ka dēla cīņas laikā ar Marko Huku lielo emociju dēļ izbļāvis visu balsi.

”Nebija iespējams tikt uz Vāciju, tāpēc balss pie televizora ekrāna nobļauta,” lielās emocijas atstāstīja Brieža tētis Ints. Tāpat talantīgā boksera tētis iezīmēja, cik dedzīgi jutis līdzi: ”Šī cīņa bija visnenormālākā. Dēls kā nekā sasniedza savu dzīves mērķi.” Briedis sestdien Dortmundē pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma 12 raundu cīņā uzveica vietējo favorītu Marko Huku un kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižākajām kategorijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl