Simtiem dalībnieku pārvar sevi un šķēršļus Latvijas simtgadei veltītajā “Stipro skrējienā”

1 komentārs
Simtiem dalībnieku pārvar sevi un šķēršļus Latvijas simtgadei veltītajā “Stipro skrējienā”
Foto: f64

Prieku un uzvaras garšu sestdien piedzīvoja simtiem aktīvās atpūtas cienītāju, kas bija devušies uz Ķegumu un piedalījās “Stipro skrējienā”.

Šajās sacensībās dalībniekiem jāpārvar dažādi šķēršļi, daudziem tas bija nopietns spēka un drosmes pārbaudījums.

Ķeguma atpūtas un sporta bāzē “Zelta zirgs” visas dienas garumā tika doti starti individuālās un komandu distancēs. Kopumā “Stipro skrējienā” piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieku.

Gatis Dzeguze
“Stipro skrējiena” organizators

Šis skrējiens šogad atšķiras ar to, ka mēs skrienam par simtgadi, visi dalībnieki – mazi, lieli – skrien par Latviju. Ir arī profesionāļi, bet mana mīļākā tauta atnāk džinsos vai kāzu kleitās un piedalās. Šeit nav galvenais rezultāts. Šeit galvenais ir par Latviju, par sevi, vienreiz gadā uztaisīt šādu skrējienu.

Rīta pusē trasē devās 5 kilometru skrējiena dalībnieki, savukārt pēcpusdienā – 10 kilometru distancē – vīrieši un sievietes sacentās atsevišķi.

Trasē tika izvietoti 28 šķēršļi, no kuriem dalībnieki par sarežģītāko atzina dubļu posmu. No tā viņi izrāpās pamatīgi nosmērējušies.

Sasniedzot finišu, katram no dalībniekiem tika pasniegta medaļa, bet tie, kas kāpa uz goda pjedestāla, saņēma arī diplomus. Daudzus skrējējus trases malā uzmundrināja līdzjutēji.

“Stipro skrējiena” uzvarētāji ieguvuši tiesības rudenī doties uz Lielbritāniju, kur norisināsies šķēršļu sacensību pasaules čempionāts.

1 komentārs