Siguldā notiks Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā

0 Komentāru
Siguldā notiks Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā
AFP/LETA

Siguldas trase ieguvusi tiesības rīkot Pasaules kausa (PK) izcīņas posmu vīriešu bobslejā un skeletonā. 2018./2019.gada sezonas pirmais posms notiks Siguldā, kur tiks aizvadītas bobsleja sacensības vīriešu un sieviešu divnieku ekipāžām, kā arī skeletonā vīriešiem un sievietēm, ziņo Latvijas bobsleja un skeletona federācija. 

2004.gadā Sigulda uzņēma PK izcīņas posmu skeletonā, kurā uzvarēja Tomass Dukurs, un bobslejā sievietēm, bet vīriešu bobsleja sacensības PK ietvaros Siguldā vēl nav notikušas.

Zinot Siguldas trases specifiku, bobsleja četrinieku sacensības Siguldā notikt nevar, tādēļ sezona sāksies ar divām sacensībām divnieku bobslejā vīriešiem. Nākamais posms notiks Vinterbergas trasē Vācijā, kur līdzās skeletona sacensībām un dāmu bobsleja braucieniem, notiks divas sacensības bobsleja četrinieku konkurencē.

Gluži kā iepriekš, arī nākamajā sezonā notiks astoņi PK posmi. Sezonas pirmā puse risināsies Eiropā, bet februārī noslēdzošie divi posmi notiks ASV un Kanādā. Pēc tam sekos Pasaules čempionāts 2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu trasē Vistlerā, Kanādā.

0 Komentāru