Sievu apņēmušais Gulbis pirmo reizi kopš maija atgriežas pasaules divsimt labāko tenisistu pulkā

0 Komentāru
Sievu apņēmušais Gulbis pirmo reizi kopš maija atgriežas pasaules divsimt labāko tenisistu pulkā
Foto: AFP/ SCANPIX

Latvijas pirmā rakete vīriešu tenisā Ernests Gulbis, kurš pagājušajā nedēļā kļuva par precētu vīru, jaunākajā ATP rangā, kas publicēts pirmdien, pakāpies par divām vietām un tagad ieņem 199.pozīciju, pirmo reizi kopš maija atgriežoties planētas 200 labāko tenisistu pulkā.

Gulbis 15.maijā publicētajā pasaules rangā noslīdēja uz 207.vietu, pēc tam nolaižoties arī līdz 589.pozīcijai, taču kopš jūlija viņš sācis pakāpenisku kāpumu un nu atkal ir divsimtniekā.

Viņš savu iepriekšējo maču aizvadīja pirms divām nedēļām, kad, startējot ar īpašo ielūgumu, atgriezās ATP apritē un Vīnes “ATP World Tour 500” sērijas turnīra pirmajā kārtā bez lieliem variantiem ar 3-6, 3-6 zaudēja francūzim Žilam Simonam. Latvijas tenisists ATP pamatturnīros nav uzvarējis kopš ASV atklātā čempionāta.

ATP rangā Gulbim iepriekš lielāks kāpums padevās tieši pēc ASV atklātā čempionāta, kur viņš aizkļuva līdz otrajai kārtai, tajā zaudējot nākamajam finālistam Kevinam Andersonam no Dienvidāfrikas Republikas (DĀR). Pirms ASV atklātā čempionāta latvietis bija atrodams ranga 255.pozīcijā, pēc sezonas noslēdzošā “Grand Slam” turnīra veicot kāpumu par 45 pozīcijām.

Gulbis jau gadu cīnās ar veselības problēmām un šogad turnīros lielākoties piedalījies ar aizsargāto rangu vai organizatoru piešķirtiem īpašajiem ielūgumiem. Tāpat pagājušajā nedēļā krievu modele Tamara Kopalejšvili, kura ilgāku laiku bija latvieša draudzene, sociālajos tīklos pavēstīja, ka apprecējusies ar tenisistu.

0 Komentāru