Sieviešu florbola izlase zaudē Polijai un PČ turpinās ar cīņu par septīto vietu

0 Komentāru
Sieviešu florbola izlase zaudē Polijai un PČ turpinās ar cīņu par septīto vietu
LATVIJAS FLORBOLA SAVIENĪBA

Latvijas sieviešu florbola izlase sestdien Šveicē notiekošajā Pasaules čempionātā cīņā par 5.-8.vietu piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā sacensības augstāk par septīto pozīciju neizdosies noslēgt.

Latvijas izlase ar rezultātu 1:6 (1:2, 0:2, 0:2) piekāpās Polijai.

Vienīgos vārtus Latvijas izlasē iemeta Elizabete Pavlovska.

Latvietes maču iesāka ļoti neveiksmīgi, jo jau 42.sekundē Dominika Bučeka vadībā izvirzīja polietes. Turpinājumā spēle nedaudz pierima, bet 11.minūtē 2:0 izdevās panākt Malvinai Zagorskai, savukārt nepilnas četras minūtes vēlāk vadību uz pusi sadeldēja Pavlovska.

Otrajā periodā latvietes vārtus neguva, bet uz saviem vārtiem ļāva izpildīt 12 metienus, no kuriem divi arī bija precīzi. Arī trešās trešdaļas ievads nebija veiksmīgs, jo jau sestajā minūtē 5:1 panāca Angņeška Timeka-Džadkovica. Pusotru minūti vēlāk Bučeka guva savus otros vārtus, bet noslēdzošajās minūtēs iniciatīvu pārņēma latvietes, tomēr vairāk precīzus raidījumus neizdevās veikt.

Par spēles labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta Pavlovksa, bet Polijas komandā šo godu izpelnījās Bučeka.

Līdz ar zaudējumu Latvijas izlase pasaules čempionātā vairs nevar iekļūt starp piecām vadošajām valstsvienībām, kā rezultātā, par septīto vietu nāksies cīnīties ar Vāciju. Latvietes iepriekš pasaules čempionātos ar Polijas izlasi bija tikušās divas reizes, abās izcīnot uzvaru.

0 Komentāru