Komentāri
Sevastova Uhaņas WTA turnīra pirmajā kārtā zaudē krievietei Makarovai
Foto: AP/LETA

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova svētdien Ķīnā notiekošajā Uhaņas WTA “Premier” turnīrā pirmās kārtas cīņā ar 4-6, 2-6 zaudēja Jekaterinai Makarovai no Krievijas.

Līdz ar to Sevastova vienspēļu turnīru noslēgusi tikai ar vienu WTA ranga punktu.

Sevastovai šis mačs sākās veiksmīgi, jo otrajā geimā viņa lauza Makarovas servi. Lai arī nākamajā geimā Makarova ieguva vienu breikbumbu, tā palika neizmantota, Latvijas tenisistei pēcāk izvirzoties vadībā ar 3-0. Cīņas turpinājums viņai gan nebija tiks veiksmīgs, jo pirmā seta otrajā pusē krieviete divreiz lauza pretinieces servi, kas viņai desmitajā geimā ļāva servēt par uzvaru setā. Tas viņai arī veiksmīgi izdevās, gūstot virsroku ar 6-4.

Pirmo setu Sevastova noslēdza ar pieciem zaudētiem geimiem pēc kārtas, bet otrais sets turpinājās līdzīgā gultnē, jo Makarova divreiz pēc kārtas lauza Latvijas tenisistes servi un uzvarēja pirmajos četros geimos, tādējādi panākot jau 4-0. Sevastova gan nepadevās un turpinājumā izrādīja labāku pretestību, astotajā geimā iegūstot trīs breikbumbas, bet ar to nebija gana.

Makarovai astotajā geimā izdevās izservēt šo maču, otrajā setā triumfējot ar 6-2.

Sevastovai šis bija pirmais starts kopš ASV atklātā čempionāta, kurā viņa otro gadu pēc kārtas tika līdz ceturtdaļfinālam.

Pašlaik Sevastova WTA rangā atrodama 18.pozīcijā un turnīrā bija izlikta ar 15.numuru, bet Makarova, kura pēdējos gados lielākus panākumus gūst dubultspēlēs, pašlaik individuālajā rangā ir 35.vietā.

Lasi vēl