Sevastova Tokijas turnīra otrajā kārtā piekāpjas galvenajai favorītei Mugurusai

0 Komentāru
Sevastova Tokijas turnīra otrajā kārtā piekāpjas galvenajai favorītei Mugurusai
Foto: LETA ()

Šī brīža Latvijas sieviešu tenisa ranga līdere Anastasija Sevastova ceturtdien Tokijas WTA Premier sērijas turnīra otrās kārtas mačā ar 3-6, 3-6 zaudēja spēcīgajai Spānijas sportistei Garvinjei Mugurusai, kuru vēl nesen uzvarēja ASV atklātajā čempionātā.

Tokijas turnīra otrās kārtas sasniegšana Sevastovai deva 55 WTA ranga punktus.

Jau trešajā geimā Sevastova zaudēja punktu pie savas serves, tomēr viņa sestajā geimā breiku atspēlēja, panākot izlīdzinājumu 3-3. Nākamajā geimā Mugurusa vēlreiz bija pārāka, izmantojot otro no divām breikbumbām. Abas tenisistes turpināja spēkoties līdzvērtīgi, turklāt Sevastova astotā geima laikā tika pie trim breikbumbām, bet nevienu no tām viņa neizmantoja.

Devītajā geimā Sevastova, rezultātam esot 40:40, pieļāva dubultkļūdu un uzdāvināja pretiniecei setbumbu, kas viņai pēc tam maksāja zaudējumu pirmajā setā ar 3-6. Līdz ar to Mugurusa pirmo setu noslēdza ar trīs uzvarētiem geimiem pēc kārtas.

Otrā seta ievads aizritēja līdzvērtīgā cīņā, taču sestajā geimā Mugurusa tika pie pirmās breikbumbas, ko arī izmantoja, izvirzoties vadībā ar 4-2. Lai gan jau nākamajā geimā Sevastova breiku pamanījās atspēlēt, spāniete viņas servi vēlreiz lauza astotajā geimā. Tādējādi turpinājumā Mugurusa servēja par uzvaru mačā, turklāt to viņa izdarīja pārliecinoši.

Pašlaik Sevastova WTA rangā ieņem 35.vietu, kamēr Mugurusa ir augstajā trešajā pozīcijā, turklāt turnīrā Tokijā spāniete izlikta ar pirmo numuru.

 

0 Komentāru