Sevastova sīvā cīņā iekļūst Vīsbādenes ITF 25 000 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā

0 Komentāru
Sevastova sīvā cīņā iekļūst Vīsbādenes ITF 25 000 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā
Foto: AFP/LETA

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova sīvā cīņā sasniegusi Vācijā notiekošā Vīsbādenes ITF 25 000 sērijas sacensību vienspēļu ceturtdaļfinālu. Pamatsacensību otrajā kārtā Sevastova ar 7-5, 7-5 pārspēja Rebeku Petešoni no Zviedrijas.

Sevastova šajā cīņā jau pirmajā geimā izmantoja breikbumbu, izvirzoties vadībā ar 1-0. Tiesa, nākamajā geimā zaudēja punktu jau pie savas serves. Pie rezultāta 1-1 spēle tika pārtraukta, un sportistes maču atsāka piektdien.

Nākamajā dienā latvietei pirmais sets neturpinājās veiksmīgi, jo drīz vien viņa nonāca iedzinējos ar 2-5. Tiesa turpinājumā Sevastova divas reizes uzvarēja pie savas serves un vienreiz ieguva breikbumbu, tādējādi panākot neizšķirtu 5-5. Spēles nogriežņa beigās latviete vēlreiz tika pie breikbumbas un uzvarēja arī savu servi, tādējādi gūstot panākumu arī visā pirmajā setā.

Otrā seta sākumā Sevastova atkal nonāca iedzinējos ar 0-2. Pēc diviem veiksmīgiem geimiem latviete panāca neizšķirtu 2-2, taču turpinājumā aizvadīja līdzīgu cīņu ar Zviedrijas sportisti. Pēdējos divos geimos Sevastova gan izmantoja breikbumbu, gan uzvarēja pie savas serves, triumfējot arī visā mačā.

Kā ziņots, pašlaik pasaules ranga 404.vietas īpašniece Sevastova, kura kvalifikācijas turnīrā bija izlikta ar piekto numuru, atlases sacensību pirmajā kārtā pirmdien spēkojās ar vācieti Tatjanu Stollu no Vācijas, kura WTA reitingā nav atrodama. Latvijas pārstāve maču sāka, būdama vadībā ar 2-1, bet slikto laika apstākļu dēļ duelis tika pārcelts uz otrdienu, taču vāciete tajā nolēma nepiedalīties, kā rezultātā Sevastova pārvarēja pirmo kārtu.

Savukārt kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā Sevastova ar 7-5, 6-0 pārspēja krievieti Olgu Dorošinu, kura pasaules rangā atrodas 597.vietā un atlases sacensībās bija izlikta ar 14.numuru. Līdz ar to Latvijas tenisiste sasniedza vienspēļu pamatturnīru.

Trešdien pamatsacensību pirmajā kārtā Sevastova ar 6-1, 6-2 pārspēja vācieti Luīzu Mariju Hūberi, kas WTA reitingā atrodas 846.vietā.

0 Komentāru