Sevastova sasniedz Maskavas WTA Premier sacensību pamatturnīru

Komentāri
Sevastova sasniedz Maskavas WTA Premier sacensību pamatturnīru
Foto: Cristiano Andujar

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien izcīnīja trešo uzvaru Maskavā notiekošo WTA Premier sērijas sacensību kvalifikācijā, iekļūstot pamatturnīrā. WTA ranga 134. vietā esošā Sevastova ar 6-4, 5-7, 6-2 apspēlēja kanādieti Gabrielu Dabrovski, kura šonedēļ rangā atrodama 229. pozīcijā.

Kaut jau pirmajā geimā Sevastovai bija trīs breikbumbas, viņa tās neizmantoja un mača ievadā nokļuva iedzinējos ar rezultātu 0-3. Tomēr turpinājumā Sevastova, spēlējot arvien labāk, panāca 3-3, bet pēc tam samērā garā devītajā geimā vēlreiz lauza pretinieces servi un tika pie panākuma pirmajā setā ar 6-4.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrā seta pirmos trīs geimus servētājas aizvadīja ļoti pārliecinoši, bet ceturtajā Dabrovski lauza pretinieces spēli, izvirzoties vadībā ar 3-1. Tomēr uzreiz pēc šāda notikumu pavērsiena Sevastova uzvarēja četros geimos pēc kārtas, nokļūstot geima attālumā no mača noslēgšanas. Tas gan Latvijas tenisistei šajā setā neizdevās, jo samērā pārliecinoši pati zaudēja nākamos četrus geimus, piekāpjoties setā ar 5-7.

Izšķirošais sets sākās līdzvērtīgā cīņā, bet piektajā geimā Sevastovai beidzot izdevās lauzt pretinieces servi, pārņemot vadību ar 3-2. Nākamajā geimā pie Dabrovski serves jau Sevastova bija pārāka sausā, bet vēl pēc brīža noslēdza trešo setu un visu maču ar uzvaru. Kvalifikācijas pārvarēšana Sevastovai devusi 25 WTA ranga punktus.

Pamatturnīra pirmajā kārtā Sevastova tiksies ar Baltkrievijas tenisisti Olgu Govorcovu, kura WTA rangā šobrīd atrodama 70. vietā, bet 27 gadus vecās sportistes karjeras rekords ir 35. pozīcija, ko viņa sasniedza 2008. gadā.

Lasi vēl