Sevastova sasniedz Gaosjunas WTA turnīra otro kārtu

Komentāri
Sevastova sasniedz Gaosjunas WTA turnīra otro kārtu
Foto: SIPA USA/SCANPIX

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova sasniegusi Taivānā notiekošā Gaosjunas WTA International sērijas turnīra otro kārtu. Sacensību pirmās kārtas mačā Sevastova ar 4-6, 7-6 (7:0), 7-6 (7:3) grūtā cīņā pārspēja savu dubultspēļu pārinieci Kristīnu Kučovu no Slovākijas.

Latvijas sportistei šis mačs sākās neveiksmīgi, jo jau pirmajā geimā pretiniece lauza viņas servi. Tiesa, turpinājums viņai bija labāks, jo Sevastova nākamajā geimā atbildēja ar to pašu, turklāt viņa Kučovas servi lauza arī ceturtajā geimā, vēlāk izvirzoties vadībā ar 4-1. Tomēr seta otru pusi viena no Latvijas vadošajām tenisistēm aizvadīja ļoti vāji, jo tika zaudēts piecos nākamajos geimos, divreiz piedzīvojot neveiksmi pie savas serves un pirmajā setā līdz ar to piekāpjoties ar 4-6.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču cīņas turpinājumā Sevastova uzvarēja abos nākamajos setos, kas ļāva svinēt uzvaru šajā spēlē. Abus setus tenisistes aizvadīja ļoti līdzvērtīgā cīņā, kas abos gadījumos noslēdzās ar uzvarētājas noskaidrošanu taibreikā, kur ikreiz labāka bija tieši Latvijas sportiste – ar 7:0 un 7:3. Pirmās kārtas pārvarēšana Sevastovai devusi 30 WTA ranga punktus. Sevastova WTA rangā šobrīd ieņem 103.pozīciju, bet Kučova rangā atrodama 140.vietā.

Lasi vēl