Sevastova piekāpjas spēcīgajai japānietei Osakai un astotdaļfinālā noslēdz dalību “Australian Open”

0 Komentāru
Sevastova piekāpjas spēcīgajai japānietei Osakai un astotdaļfinālā noslēdz dalību “Australian Open”
BEN SOLOMON, TENNIS AUSTRALIA

Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova pirmdien sezonas pirmā “Grand Slam” turnīra – Austrālijas atklātā čempionāta – astotdaļfināla mačā ar rezultātu 6-4, 3-6, 4-6 piekāpās Japānas pārstāvei Naomi Osakai.

Sevastova WTA rangā ieņem 12.vietu un turnīrā bija izlikta ar 13.numuru, kamēr Osaka ir pasaules ceturtā rakete un šajā turnīrā viņai piešķirts tieši šāds numurs.

Latvijas tenisiste par ceturtās kārtas jeb astotdaļfināla sasniegšanu nopelnījusi 240 WTA ranga punktus. Iepriekš šajā turnīrā viņa tik tālu tika 2011.gadā, bet tagad viņa atkārtojusi savas karjeras labāko rezultātu. Austrālijā mači notiek uz cietā seguma kortiem – tāpat kā viņai veiksmīgajā ASV atklātajā čempionātā.

Sevastova atņēma pretiniecei viņas otro servi un pirmajā setā svinēja uzvaru ar 6-4. Arī nākamajā setā bija viens breiks, taču šoreiz servi sestajā geimā zaudēja liepājniece, kas Osakai setu ļāva uzvarēt ar 6-3. Trešo setu Sevastova iesāka ar zaudētu servi, bet sestajā geimā revanšējās, tiesa, jau nākamajā Osaka vēlreiz viņu nobreikoja. Turpinājumā uzvarot servētējām, setā ar 6-4 virsroku guva Osaka, kura līdz ar to arī iekļuva ceturtdaļfinālā.

Sevastova ar Osaku tikās jau šī gada 3.janvārī, kad Latvijas tenisiste ar 6-3, 0-6, 4-6 piedzīvoja neveiksmi Brisbenas WTA “Premier” sērijas turnīra ceturtdaļfinālā. Pēdējo divu gadu laikā viņas kopumā spēkojušās piecas reizes, Sevastovai tiekot pie divām uzvarām.

0 Komentāru