Sevastova par gaidāmo cīņu “FedCup” turnīrā: Šī būs mūsu debija mājās. Būs jācīnās, nebūs viegli

Pievienot komentāru
Sevastova par gaidāmo cīņu “FedCup” turnīrā: Šī būs mūsu debija mājās. Būs jācīnās, nebūs viegli
LTS

Latvijas izlases tenisistes prognozē spraigu cīņu Federāciju kausa Pasaules otrās grupas pirmās kārtas duelī pret Slovākiju.

Federāciju kausa Pasaules otrās grupas pirmās kārtas cīņa pret Slovākiju notiks sestdien un svētdien “Arēnā Rīga”.

“Šī būs mūsu debija mājās. Būs jācīnās, nebūs viegli. Tas, ka esmu uzvarējusi slovākietes, varbūt nedaudz dod pārliecību, taču pagaidām nezinu, kāds būs laukums. Ar Dominiku Cibulkovu Austrālijā divreiz trenējos, bet nezinu, kādā formā viņa būs,” preses konferencē pirmdien teica Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova. “Šonedēļ būs pavisam citi mači, bet tik un tā būs jācīnās līdz galam. Pēc Austrālijas atklātā čempionāta biju Austrijā un slēpoju, tāpēc esmu labi aklimatizējusies ziemas apstākļiem.”

Savukārt Latvijas otrā rakete Aļona Ostapenko priecājās, ka beidzot būs iespēja uzspēlēt savu skatītāju priekšā.

“Latvijā neesmu spēlējusi no 12 gadu vecuma. Mači nebūs viegli, bet nevaru tos sagaidīt. Gandrīz divus mēnešus nespēlēju tenisu, tāpēc Austrālijā nebiju labā formā. Neesmu 100% labākajā gatavībā, bet strādāju, lai tur būtu. Salīdzinot ar sezonas sākumu, esmu progresējusi. Pēc jebkuras traumas ir grūti atjaunoties un spēlēt savu labāko tenisu. Federāciju kausā ar Anastasiju [Sevastovu] nospēlējām labas dubultspēlēs, bet pēc tam citos turnīros zaudējam sīvās cīņās. Domāju, arī šoreiz Federāciju kausā nospēlēsim labi. Pēc Austrālijas aklimatizēties bija diezgan grūti, taču tagad esmu pieradusi aukstajiem laikapstākļiem,” pauda Ostapenko, kura nesen pārtrauca piecu zaudējumu sēriju.

Latvijas trešais numurs Diāna Marcinkēviča tikmēr teica, ka stresa pirms cīņas ar Slovākiju viņai neesot, jo izlasē viņa spēlē jau desmit gadus.

Komandas pieteikumā iekļauta arī 16 gadus vecā Patrīcija Špaka.

“Man ir liels prieks un gods būt šīs komandas sastāvā. Daudz skatītāju un uzmanība būs liels pluss komandai. No Aļonas un Anastasijas varu daudz mācīties. Esmu priecīga, ka varu būt kopā ar tādām spēlētājām,” priecīga bija jaunā tenisiste.

Latvijas izlases kapteinis šajā divcīņā būs Adrians Žguns, kurš amatā nomainījis Andi Jušku.