Sevastova nesaņem oktobra WTA izlaušanās balvu, to iegūstot Bārtijai

1 komentārs
Sevastova nesaņem oktobra WTA izlaušanās balvu, to iegūstot Bārtijai
REUTERS/SCANPIX

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova nav saņēmusi oktobra mēneša Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) izlaušanās balvu, to iegūstot Austrālijas tenisistei Ešlijai Bārtijai.

Jau ziņots, ka kopā ar Sevastovu (WTA 12.) uz šo titulu pretendēja Bārtija (WTA 15.) un nīderlandiete Kiki Bertensa (WTA 9.).

Latvijas tenisiste oktobrī Pekinā pirmo reizi sasniedza prestižā “Premier Mandatory” turnīra finālu, kur gan piekāpās šī brīža pasaules trešajai raketei Karolīnai Vozņackai no Dānijas.

Pēc šī turnīra Sevastova sasniedza jaunus augstumus pasaules rangā, jo viņa pakāpās līdz pat 11.vietai, pie viena kļūstot arī par Latvijas pirmo raketi un apsteidzot Aļonu Ostapenko. Turpinājumā viņa sasniedza arī Maskavā notikušā Kremļa kausa pusfinālu, kam bija “Premier” kategorijas raudze.

Tiesa, arī Sevastovas konkurentes par oktobra izlaušanās balvu aizvadīja labu mēnesi, jo Bertensa kā nomināli vājākā no tenisistēm sasniedza pusfinālu sezonas noslēguma turnīrā “WTA Finals”. Tikmēr Bārtija uzvarēja sezonas otrajā nozīmīgākajā noslēguma turnīrā “WTA Elite Trophy”.

Sevastova uz mēneša izlaušanās balvu šogad pretendēja jau augustā, taču to neieguva. Savukārt Ostapenko uz šo titulu bija starp pretendentēm martā, viņai arī pie tās netiekot.

1 komentārs