Sevastova ”izdancina” ķīnieti Džanu un svin uzvaru “WTA Elite Trophy” pirmajā mačā

0 Komentāru
Sevastova ”izdancina” ķīnieti Džanu un svin uzvaru “WTA Elite Trophy” pirmajā mačā
SPUTNIK/SCANPIX

Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova ceturtdien sezonas otrā svarīgākā noslēguma turnīra “WTA Elite Trophy” pirmajā mačā  ar 6:0, 7:6 uzvarēja ķīnieti Šuaju Džanu.

Latvijas tenisiste pasaules rangā ieņem 11.pozīciju, bet turnīrā izlikta ar otro numuru, kamēr Džana ir 36.pozīcijā, bet sacensībās saņēmusi 12.numuru.

Sevastova rādīja pārliecinošu spēli, ko nevarēja teikt par viņas pretinieci, turklāt Latvijas tenisiste trīs geimus no sešiem uzvarēja ar 40:0, izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru setā.

Otrā seta sākumā rezultāts vēstīja 1-1 līdz Sevastova kārtējo reizi nobreikoja savu pretinieci un panāca 2-1. Ceturtajā geimā gan arī Sevastova pirmo reizi zaudēja savu servi, kam sekoja uzvara nākamajā geimā un rezultāts atkal bija labvēlīgs 3-2 Latvijas sportistei.

Video

Abas tenisistes apmainījās ar uzvarētiem geimiem, rezultātam kļūstot 5-4 Sevastovas labā. Tomēr Latvijas sportiste neizmantoja iespēju noslēgt maču, jo rezultāts kļuva 6-6, viņai divreiz tiekot nobreikotai. Cīņa turpinājās taibreikā, kas izvērtās visai saspringts.

Džana izvirzījās vadībā ar 5:1 un bija tuvu uzvarai setā, tomēr Sevastova atguvās. Rezultāts kļuva 3-6, bet Latvijas sportiste guva panākumus trīs izspēlēs pēc kārtas. Garā taibreika izspēlē noslēgumā pārāka izrādījās Sevastova, kura uzvarēja ar 12:10.

0 Komentāru