Sevastova Indianvelsas “WTA 1000” sērijas turnīra otrajā kārtā zaudē Žabērai no Tunisijas

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Indianvelsas “WTA 1000” sērijas turnīra otrajā kārtā sestdien divos setos zaudēja Onsai Žabērai no Tunisijas.

Sevastova, kura WTA rangā ieņem 65.pozīciju, piekāpās Žabērai (WTA 14.), kura turnīrā izsēta ar 12.numuru, ar 2-6, 7-6 (7:5), 3-6.

Pirmajā setā samērā viegli uzvarēja tunisiete, kura cīņu sāka ar 4-0, pirmajā un trešajā geimā uzvarējusi, servējot Latvijas tenisistei. Pirmajā geimā Žabēra izmantoja pirmo no divām pēc kārtas breikbumbām, bet trešajā – otro iespēju gūt punktu.

Ceturtajā geimā viena breikbumba bija arī Sevastovai, taču palika neizmantota. Savukārt garā astotajā geimā Žabēra uzvarēja vien ar ceturto setbumbu – 6-2.

Otrā seta sākumā tādas vaļības kā pirmajā setā Sevastova neatļāvās, diezgan pārliecinoši uzvarēdamas savas serves geimus, pirmo pat “sausā”. Tomēr arī līdz breikbumbām, servējot tunisietei, tikt neizdevās.

Tenisistes uzvarēja savas serves geimus līdz astotajam geimam, kad ar otro iespēju 5-3 panāca Sevastova. tomēr jau nākamajā geimā Žabēra atspēlējās, un uzvarētāju vajadzēja noskaidrot taibreikā.

Taibreikā pirmās trīs izspēles uzvarēja servi uzņemošā tenisiste. Tā kā servēt sāka Sevastova, viņa izvirzījās vadībā ar 4:1. Astotajā izspēlē viņa zaudēja, ļaudama pretiniecei izlīdzināt rezultātu – 4:4, taču 11.izspēlē vēlreiz spēja uzvarēt, servējot pretiniecei, un izvirzījās vadībā ar 6:5. Nākamo izspēli uzvarēja Sevastova, pagarinot spēli līdz trim setiem – 7-6 (7:5).

Trešajā setā iztika bez breikbumbām līdz astotajam geimam, ko Sevastova zaudēja “sausā”. Punktu spēli nākamajā geimā Žabēra pielika ar pirmo mačbumbu – 6-3.

Žabēra bija labāka visos statiskas rādītājos, atskaitot pirmās serves trāpīšanu laukumā (57,3% Sevastovai pret 56,3% Žabērai) un ar otro servi uzvarētājās izspēlēs (55,3% pret 51,1%).

Visā spēlē Sevastova uzvarēja 87 no 192 izspēlēm.

Līdzšinējās divās spēlēs, kas bija noritējušas līdzīgā cīņā, pa uzvarai svinēja katra no pretiniecēm. 2017.gadā Čārlstonas turnīra astotdaļfinālā ASV Sevastova uzvarēja “laimīgo zaudētāju” ar 7-5, 7-6 (8:6), bet 2018.gada Maskavas turnīra pusfinālā tunisiete bija pārāka ar 6-3, 3-6, 6-3.

Indianvelsā Sevastova pārtrauca sešu zaudējumu sēriju, pirmajā kārtā ceturtdien pārspējot pasaules ranga 123.raketi slovēnieti Polonu Hercogu ar 3-6, 6-2, 6-0.

1 komentārs

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām