Sevastova “French Open” sāks pret Dukē-Marinjo, Ostapenko pret Kozlovu

Pievienot komentāru
Sevastova “French Open” sāks pret Dukē-Marinjo, Ostapenko pret Kozlovu
LETA

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Francijas atklāto čempionātu sāks pret kolumbieti Marianu Dukē-Marinjo no Kolumbijas, Aļona Ostapenko pret Ukrainas tenisisti Katerinu Kozlovu.

Dukē-Marinjo rangā ir 113.vietā, kamēr Sevastova ieņem 20.pozīciju. Abas tenisistes savā starpā tikušās četras reizes, panākumus dalot uz pusēm. Iepriekšējā tikšanās reize bija 2016.gadā Maljorkā, kad uzvarēja Sevastova, pēcāk Latvijas tenisistei tiekot līdz šī turnīra finālam.

Sevastovas un Dukē-Marinjo cīņas uzvarētāja otrajā kārtā tiksies ar itālietes Kamilas Džordži un amerikānietes Greisas Minas dueļa uzvarētāju.

Pērnā gada Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja Aļona Ostapenko Francijas atklāto čempionātu sāks ar maču pret Ukrainas tenisisti Katerinu Kozlovu.

Ostapenko pasaules rangā pašlaik atrodas augstajā piektajā vietā, kas ir viņas karjeras rekords. Ar piekto vietu viņa izlikta arī Francijas atklātajā čempionātā un pirmajā kārtā spēkosies ar ranga 66.numuru Kozlovu.

Otrajā kārtā viņai iespējama tikšanās ar kādreizējo planētas pirmo raketi Viktoriju Azarenku, bet ceturtdaļfinālā – ar šī brīža WTA ranga ceturto numuru Jeļinu Svitoļinu.

Ostapenko un Kozlova savā starpā ir tikušās divas reizes, abās Latvijas tenisistei ciešot zaudējumus. Ukrainiete bija pārāka 2014.gadā ITF sacensībās Itālijā un 2016.gadā Hertogenbošas WTA “International” turnīra otrajā kārtā.

Francijas atklātajā čempionātā ar pirmo numuru izlikta pērnā gada fināliste Simona Halepa, kura šobrīd ir planētas pirmās raketes godā. Pirmajā kārtā rumāniete tiksies ar amerikānieti Elisoni Rīski, kura WTA rangā atrodama 105.pozīcijā.

Tāpat arī Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētājai un planētas otrajai raketei Karolīnei Vozņacki pirmajā kārtā pretī stāsies ASV tenisiste, dānietei spēkojoties ar WTA ranga 44.numuru Danielu Kolinsu.

Savukārt titulētā amerikāniete Serēna Viljamsa, kura atgriezusies pēc kortā pēc kļūšanas par māmiņu, šajā turnīrā nav starp izsētajām tenisistēm, jo rangā ieņem 453.pozīciju. 23 “Grand Slam” titulu īpašnieces Viljamsa pirmajā kārtā tiksies ar čehieti Kristīnu Plīškovu, kura rangā atrodama 70.vietā.

Viljamsa Francijas atklātajā čempionātā triumfējusi trīs reizes, bet šī turnīra ceturtajā kārtā viņai iespējama tikšanās ar divkārtējo “French Open” čempioni Mariju Šarapovu, kura WTA rangā ir 29.pozīcijā. Šarapova Francijas atklātajā čempionātā izlikta ar 28.numuru un pirmajā kārtā tiksies ar kādu no kvalifikācijas veiksminiecēm.