Sevastova: Bija smaga cīņa, centos palikt spēlē un cīnīties par katru punktu

0 Komentāru
Sevastova: Bija smaga cīņa, centos palikt spēlē un cīnīties par katru punktu
ZANE BITERE, LETA

Ar savu spēles stilu Vācijas tenisiste Laura Zīgemunda ir neparocīga pretiniece, uzskata Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova.

Sevastova ceturtdien sasniedza prestižā Štutgartes WTA “Premier” sērijas turnīra ceturtdaļfinālu. Sevastova otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 6-3 uzvarēja vācieti Zīgemundu.

“Bija smaga cīņa, centos palikt spēlē un cīnīties par katru punktu. Mačs krietni ievilkās, beigās man arī nedaudz paveicās. Laura cīnījās līdz beigām un arī viņai bija iespējas,” pēc mača teica Sevastova.

Spēle Zīgemundas mītnes pilsētā Štutgartē sākās plkst.11.30 pēc vietējā laika un bija dienas pirmais mačs.

“Man patīk spēlēt agri no rīta, lai gan šoreiz tas neskaitījās agri. Zinu, cikos ir spēle, un nav jāgaida, kad beidzas iepriekšējais mačs. Tāpat bija pietiekami daudz skatītāju. Esmu gandarīta, ka varu šeit spēlēt,” pauda Sevastova.

Abas tenisistes savā starpā spēkojušās trīs reizes, turklāt visi trīs mači notikuši uz māla seguma. 2016.gadā Bukarestes turnīra pusfinālā uzvarēja Sevastova, bet gadu vēlāk Zīgemunda revanšējās Čārlstonas turnīra ceturtdaļfinālā.

“Spēlējot pret Lauru, ir jāpielāgojas viņas stilam. Viņa spēlē ļoti tuvu tīklam un izdara noīsinātos sitienus, kurus ir grūti redzēt. Dažus no tiem pamanīju un spēju atsist. Ar savu spēles stilu viņa ir neparocīga pretiniece,” atzīmēja liepājniece.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Sevastova nopelnījusi 100 WTA ranga punktus.

Sevastova WTA rangā ieņem 13.vietu un šajā turnīrā izlikta ar septīto numuru, kamēr Zīgemunda reitingā ieņem 99.pozīciju un Štutgartē piedalījās ar rīkotāju speciālo ielūgumu.

Ceturtdaļfinālā Sevastova tiksies ar planētas trešo raketi Petru Kvitovu no Čehijas, kura šajā turnīrā cīnās par reitinga līderpozīciju.

0 Komentāru