Sevastova arī ceturtajā savstarpējā spēlē zaudē spēcīgajai Vozņacki

Pievienot komentāru
Sevastova arī ceturtajā savstarpējā spēlē zaudē spēcīgajai Vozņacki
AFP/LETA

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien Romas WTA “Premier” turnīra trešās kārtas spēlē, otrajā setā atspēlējot mačbumbu, ar 2-6, 7-5, 3-6 piekāpās pasaules otrajai raketei Karolīnai Vozņacki no Dānijas. Līdz ar to Sevastova Romas turnīru noslēgusi ar 105 WTA vienspēļu ranga punktiem.

Sevastova jau spēles otrajā geimā tika nobreikota, bet sestajā geimā Vozņacki vēlreiz tika galā ar pretinieces servi, panākdama jau 5-1. Lai arī Dānijas tenisistei setu uzreiz neizdevās izservēt, viņa setu noslēdza ar breiku, izcīnot pārliecinošu uzvaru tajā ar 6-2.

Otrajā setā spēles raksturs jau bija mainījies. Lai arī Sevastova atkal tika nobreikota otrajā geimā, viņa smagā cīņā to atspēlēja, bet septītajā geimā jau pati ieguva breika pārsvaru. Tiesa. Vozņacki gan atbildēja ar to pašu, bet Latvijas tenisistei izdevās lieliska otrā seta izskaņa. Devītajā geimā, servējot Sevastovai, Vozņacki ieguva breikbumbu, kas vienlaikus bija arī mačbumba, bet tā tika atspēlēta.

Turpinājumā iniciatīva piederēja Sevastovai, kura nākamajā geimā pārliecinoši lauza Vozņacki servi un pēcāk izservēja setu, tajā uzvarot ar 7-5. Līdz ar to Latvijas tenisiste pirmo reizi kādā no mačiem pret Vozņacki bija uzvarējusi setu.

Līdz ar to šī mača uzvarētāja tika noskaidrota izšķirošajā – trešajā – setā. Tas iesākās ļoti līdzīgā cīņā, nevienai no tenisistei sākumā netiekot pie breikiem, tomēr spēles gaitu lauza Vozņacki, kura sestajā geimā tika pie breika. Dānijas pārstāve šajā setā ļoti sekmīgi izmantoja sitienus pa līniju, bet Sevastovai neatradās pretargumenti, izšķirošajā setā piedzīvojot neveiksmi ar 3-6.

Vozņacki Romas turnīra ceturtdaļfinālā tiksies ar igaunieti Aneti Kontaveitu, kura savā astotdaļfināla cīņā negaidīti ar 6-2, 7-6 (7:3) uzvarēja titulēto amerikānieti Venusu Viljamsu.

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirms tam ceturtdien astotdaļfinālā ar 2-6, 6-3, 6-4 pārspēja Lielbritānijas tenisisti Džoannu Kontu, bet ceturtdaļfinālā viņai pretī stāsies slavenā krieviete Marija Šarapova.