Sevastova aizvada iespaidīgu pirmo setu un izcīna pārliecinošu uzvaru Madrides “WTA 1000” turnīrā

1 komentārs
Sevastova aizvada iespaidīgu pirmo setu un izcīna pārliecinošu uzvaru Madrides “WTA 1000” turnīrā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Anastasija Sevastova ceturtdien Madrides “WTA 1000” sērijas turnīra pirmajā kārtā svinēja pārliecinošu panākumu pret Rumānijas tenisisti Annu Bogdanu 6-0, 6-3.

Liepājniece jau pašā spēles sākumā atņēma Bogdanai servi, bet brīdi vēlāk uzvarēja savas pirmās serves geimu, panākot 2-0. Arī divos nākamajos Bogdanas serves geimos uzvarēja Sevastova, tenisistei iegūstot drošu pārsvaru 5-0. Latvijas tenisiste sestajā geimā nezaudēja nevienu punktu un setu uzvarēja ar 6-0.

Bogdana pirmo geimu uzvarēja otrā seta sākumā, bet Sevastovai uzreiz pēc tam bija nedaudz jāpasvīst, lai nenonāktu iedzinējos ar 0-2. Trešajā geimā pie Bogdanas serves Sevastovai izdevās izcīnīt uzvaru, taču jau nākamajā geimā Latvijas tenisiste nosargāja savu servi un panāca 3-1. Spēles turpinājumā Sevastova rumānieti vēlreiz nobreikoja devītajā geimā, uzvaru spēlē svinot ar 6-0, 6-3.

Par uzvaru pirmajā kārtā Sevastova nopelnīja desmit WTA ranga punktus.

Trešdien Sevastova kvalifikācijas sacensību otrajā kārtā ar 6-1, 7-5 uzvarēja ukrainieti Martu Kostjuku (WTA 77.) un nopelnīja 30 WTA ranga punktus. Liepājniece priekšsacīkstēs bija izlikta ar pirmo numuru. Iepriekš viņa pirmajā kvalifikācijas mačā ar 3-6, 6-4, 6-3 pārspēja bulgārieti Cvetanu Pironkovu (WTA 116.). Otrā seta sākumā lietus dēļ spēli uz brīdi apturēja, bet vēlāk Sevastova atspēlējās un sasniedza otro kārtu.

Arī Bogdana iepriekš pārvarēja divas kvalifikācijas turnīra kārtas, kurās ar 7-6 (9:7), 7-5 uzvarēja Katerīnu Siņiakovu no Čehijas un ar 4-6, 6-3, 6-4 japānieti Nao Hibino.

Abas tenisistes līdz šim savā starpā bija tikušās trīsreiz, no kurām pēdējā šogad Melburnā “WTA 250” raudzes turnīra pirmajā kārtā. Bogdana februāra vidū notikušajā turnīrā uzvarēja ar 6-4, 3-6, 3-6. Vēl iepriekš abas tenisistes savā starpā 2017. un 2019.gadā tikās Bukarestes turnīrā uz māla seguma. Pirmajā mačā uzvarēja Bogdana, bet otrajā Sevastova.

1 komentārs