Sevastova 2020. gada sezonu sāk ar zaudējumu Brisbenas “Premier” turnīrā

0 Komentāru
Sevastova 2020. gada sezonu sāk ar zaudējumu Brisbenas “Premier” turnīrā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Latvijas vadošā tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien Brisbenas “Premier” turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā 2020.gada sezona iesākta ar neveiksmi.

WTA ranga 27.numurs Sevastova pirmajā kārtā ar 6:7 (1:7), 4:6 zaudēja amerikānietei Sofijai Keninai (WTA 14.).

Pirmais sets ilgu laiku ritēja bez lieliem pārsteigumiem, abām tenisistēm uzvarot savus pirmos trīs serves geimus. Pirmo pārsvaru Kenina ieguva septītajā geimā, bet Sevastova uzreiz pēc tam atbildēja ar to pašu, izlīdzinot rezultātu 4:4. Arī turpinājumā noritēja sīva cīņa, kā rezultātā pirmais sets nonāca līdz taibreikam. Tajā krietni pārliecinošāk darbojās Kenina, kura pie 3:0 ātri “nozaga” abus Sevastovas punktus, bet ar nākamajām divām uzvarētajām izspēlēm, jau panāca 6:1. Īsi pēc tam Sevastova zaudēja vēl vienu servi, piekāpjoties ar 6:7 (1:7).

Otrajā setā Kenina savus apgriezienus nebija zaudējusi un jau otrajā geimā ar diviem mēģinājumiem salauza Sevastovas servi, panākdama 2:0. Latvijas sportiste zaudēto atguva piektajā geimā, bet drīz vien rezultāts atkal jau bija neizšķirts 3:3. Līdz pat desmitajam geimam neviena no sportistēm neatdeva pretiniecei savas serves, taču Keninai izdevās atņemt Sevastovas piekto servi, ar otro piegājienu izservējot uzvaru mačā.

Par dalību pirmajā kārtā Sevastova nopelnīja vienu WTA ranga punktu, neaizstāvot pērn par ceturtdaļfinālu iegūtos 100 punktus. Šī iemesla dēļ tenisiste rangā pēc šī turnīra noslīdēs uz 30. vai pat zemāku pozīciju.

Kenina nākamajā kārtā, visticamāk, tiksies ar Osaku (WTA 3.), bet ceturtdaļfinālā iespējama cīņa ar pasaules devīto raketi no Nīderlandes Kiki Bertensu.

Sevastova šajā turnīrā piedalīsies arī dubultspēlēs, kur viņas pāriniece ir talantīgā amerikāniete Sloeina Stīvensa (WTA 24.). Abām tenisistēm pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā būs jātiekas ar Lūciju Hradecku no Čehijas un Andreju Klepaču no Slovēnijas.

0 Komentāru