Sestdien Maljorkā pieci Latvijas dzelzsvīri piedalīsies ”Ironman Mallorca”

Pievienot komentāru
Sestdien Maljorkā pieci Latvijas dzelzsvīri piedalīsies ”Ironman Mallorca”
Foto: Mārtiņš Ķeņģis

Sestdien, 27.septembrī, Maljorkas salā pieci Latvijas dzelzsvīri – Mārtiņš Ķeņģis, Sergejs Stolarovs, Olafs Smiltnieks, Sandris Šika un Edvīns Guzikats piedalīsies ”Ironman Mallorca” izturības sacensībās.

”Ironman Mallorca” 3,8 km peldēšana notiks Alkudia līcī – Vidussjūras dzidrais un sāļais ūdens kā arī viļņi būs izaicinoši tiem, kas pieraduši peldēt Latvijas ūdenstilpnēs un baseinos. Siltās ūdens temperatūras dēļ būs aizliegts peldēt hidrotērpos, kas padarīs peldēšanu vēl grūtāku. 180 km riteņbraukšanas distance vijas cauri Maljorkas salas Ziemeļu daļai. Pirmajos 120 kilometros trase kopumā iet augšup 500 metrus. No 120 km sākās trases grūtākā daļa – 8 kilometru brauciens kalnā ar 600 metru vertikālo kāpumu ar daudz asiem un stāviem līkumiem. Pēc tam seko 8 kilometru nobrauciens, kas dēļ daudzajiem asajiem pagriezieniem ir ļoti bīstams un jābrauc uzmanīgi un lēnām. Distances pēdējie 40 km līdz pat finišam ir ar vienmērīgiem kāpumiem un kritumiem.

Uz starta stāties plāno 2500 dalībnieki. Starts ir sestdien 8:35 pēc Latvijas laika. Sacensībām līdzi varēs sekot ironmanlive.com ar ”Athlete tracker”.