Seškārtējais F1 čempions Hamiltons asi kritizē Lielbritānijas valdību par rīcību Covid-19 laikā un priecājas par vergu tirgoņa statujas nogāšanu

Pievienot komentāru
Seškārtējais F1 čempions Hamiltons asi kritizē Lielbritānijas valdību par rīcību Covid-19 laikā un priecājas par vergu tirgoņa statujas nogāšanu
INSTAGRAM

Seškārtējais F1 čempions Luiss Hamiltons instagrama stāstos publicējis paziņojumu, kurā asi kritizē Lielbritānijas valdību par rīcību Covid-19 krīzes laikā un priecājas par vergu tirgoņa Edvarda Kolstona statujas nogāšanu Bristolē.

Edvards Kolstons bija 17. un 18.gadsimta parlamenta loceklis, filantropists un vergu tirgonis, viens no visu laiku pazīstamākajiem Bristoles iedzīvotājiem.

”Esmu šausmās par to, kā Lielbritānijas valdība rīkojusies C’ovid-19 laikā.  Jums vajadzēja aizslēgt robežas pirms mēnešiem. Kā jūs varat ļaut cilvēkiem ierasties Lielbritānijā no valstīm, kurās testēšana netiek veikta. Jūs varējāt pasargāt tūkstošiem dzīvību. Mums ir vajadzīgi labāki līderi!

Šodien es noskatījos ziņas par nogāzto Edvarda Kolstona statuju. Ja cilvēki to nenogāztu, statuja tur arī paliktu. Varas iestādes vēlējās to pārcelt uz muzeju. Bet šīs statujas vieta ir upē. 20 tūkstoši afrikāņu gāja bojā ceļā uz šejieni, viņus iemeta jūrā bez apbedīšanas, bez piemiņas pasākumiem. Viņš nozaga šos cilvēkus no ģimenēm. Valstij to nevajadzētu svinēt! Šī statuja jāaizstāj ar pieminekli visiem, kurus viņš pārdeva, visiem mirušajiem!”