Sešas nācijas sākas ar Skotijas un Anglijas uzvaru

Komentāri
Sešas nācijas sākas ar Skotijas un Anglijas uzvaru
Foto: EPA/LETA

Sešu nāciju kausa 2017. gada atklāšanas mačā Skotijas regbisti parūpējās par pārsteigumu, ar 27:22 uzvarot vienus no turnīra favorītiem Īriju. Pagājušā gada uzvarētāji Anglija saspringtā spēlē ar 19:16 pieveica Franciju.

Skotija uzvarēja Īriju pirmo reizi kopš 2013. gada, savukārt Īrija tika pie bonusa punktu par rezultāta starpību, kas mazāka par 7 punktiem. Divus piezemējumus uzvarētāju labā guva un par mača labāko spēlētāju tika atzīts Stjuarts Hogs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada turnīra uzvarētāja un Grand Slam ieguvēja Anglija savā “Twickenham” stadionā ar 19:16 uzvarēja Franciju. Anglijas treneris Edijs Džounss atzina, ka komanda ne tuvu nav spēlējusi savu labāko spēli, taču fiziskā sagatavotība un prasme izturēt spiedienu ļāvusi tikt pie panākuma.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl