Sēru vēsts: jūrā ieskalotais bijušais WWE cīkstonis Šads Gaspārs atrasts miris

Pievienot komentāru
Sēru vēsts: jūrā ieskalotais bijušais WWE cīkstonis Šads Gaspārs atrasts miris
INSTAGRAM

Sava desmitgadīgā dēla klātbūtnē jūrā ieskalotais bijušais WWE cīkstonis un aktieris Šads Gaspārs atrasts miris, ziņo Losandželosas policija.

Kāds garāmgājējs Venisas pludmalē pamanīja ķermeni, kas bija izskalots krastā, un paziņoja policijai. Mirušais tika identificēts kā Šads Gaspārs. Losandželosas policija sēru vēsti uzreiz paziņoja ģimenes locekļiem.

Gaspārs ar savu dēlu peldējās jūrā Losandželosas kūrorta Venisā, kad liels vilnis parāva Šadu zem ūdens. Glābējiem izdevās zēnu nogādāt krastā pie mātes Salianas, bet viņa tēvu atrast neizdevās.

ASV krasta apsardze, Losandželosas glābēji un šerifa departamenta pārstāvji piedalījās Gaspāra  meklēšanā, sacīja šerifa departamenta pārstāve Trina Šreidere. Meklēšana tika apturēta otrdienas pēcpusdienā.

39 gadus vecais Šads Gaspārs ir bijušais profesionālais cīkstonis un aktieris. Pēc aiziešanas no WWE 2010. gadā Gaspārs kā aktieris ir piedalījies tādās filmās un televīzijas seriālos kā “Think Like a Man Too”, “Get Hard”, “The Game” un “From Dusk till Dawn: The Series”.