Serēna Viljamsa spraigā trīs setu cīņā pieveic pasaules pirmo raketi Halepu

2 komentāri
Serēna Viljamsa spraigā trīs setu cīņā pieveic pasaules pirmo raketi Halepu
TWITTER

Austrālijas atklātā tenisa čempionāta astotdaļfinālā Serēna Viljamsa (WTA #16) trīs setos ar 6-1, 4-6, 6-4 uzveica pasaules ranga pirmo raketi Simonu Halepu (WTA #1), iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā. 

Spēli 37 gadus vecā Serēna sāka pārliecinoši, pirmajā setā laužot pretinieces servi trīs reizes un 22 minūtēs uzvarot ar 6-1.

Otrajā setā lielāku pretestību sāka izrādīt Halepa, kas sekmējās uzvarā ar 6-4, līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots izšķirošajā, trešajā setā.

Tajā līdzīga cīņa ritēja līdz pat septītajam geimam, kad Halepas serves geimu uzvarēja Viljamsa, kas arī sekmēja uzvaru visā spēlē.

Interesanti, ka kārtu iepriekš Halepa spēlēja pret Serēnas māsu Venusu, kuru izdevās pieveikt pārliecinošā divu setu mačā.

Pirms spēles amerikānietei gadījās neliels misēklis, izejot kortā tad, kad tika nosaukts Halepas vārds. Sapratusi savu kļūdu, Serēna devās atpakaļ uz gaiteni.

“Tas bija ļoti intensīvs mačs ar vairākiem neticamiem punktiem, ” pēc spēles atzina Viljamsa. “Man ļoti vajadzēja paaugstināt savu spēles ritmu. Viņa (Halepa) ir pasaules pirmā rakete, un šis ir iemesls, kāpēc.”

“Es esmu cīnītāja, es nekad nepadodos, ” savu uzvaras noslēpumu atklāj tenisiste.

Ceturtdaļfinālā Serēna Viljamsa spēkosies ar pasaules astoto raketi Karolīnu Pliškovu.
2 komentāri