Serēna Viljamsa neizmanto četras mačbumbas un izstājas no ”Australian Open” ceturtdaļfinālā

0 Komentāru
Serēna Viljamsa neizmanto četras mačbumbas un izstājas no ”Australian Open” ceturtdaļfinālā
AP/SCANPIX

Titulētā amerikāņu tenisiste Serēna Viljamsa trešdien piedzīvoja zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā pret planētas šā brīža astoto labāko tenisisti čehieti Karolīnu Pliškovu.

Karjeras laikā 23 “Grand Slam” titulus izcīnījusī Viljamsa ar piekāpās rezultātu 4-6, 6-4, 5-7. Līdz ar to amerikāniete vismaz pagaidām nelīdzsvaros rekordu izcīnītajos “Grand Slam” titulos.

Tiesa, Viljamsa bija ļoti tuvu uzvarai, jo trešajā setā viņa bija vadībā ar 5-1, taču pēc tam pamanījās neizmantot kopumā četras mačbumbas. Tikmēr Plīškova varonīgi atspēlējās un beigās guva uzvaru, kas vēl trešā seta ievadā šķita neticama.

“Vienā brīdī jau šķita, ka tūlīt došos uz ģērbtuvēm, jo mačs būs beidzies, taču tagad stāvu skatītāju priekšā kā uzvarētāja,” prieku par uzvaru pauda Plīškova. “Trešajā setā nespēlēju pārāk labi, bet pie rezultāta 2-5 apņēmos cīnīties par uzvaru. Viljamsas sniegums nedaudz pasliktinājās, kamēr es izmantoju savas iespējas un uzvarēju.”

Pašlaik 37 gadus vecā Viljamsa, kura pasaules rangā ieņem 16.vietu, iepriekš šī gada Austrālijas atklātā čempionāta turnīrā spēlēja sekmīgi, turklāt tā laikā pamanījās pieveikt pasaules pirmo raketi Simonu Halepu no Rumānijas.

Viljamsa Austrālijas atklātajā čempionātā uzvarējusi septiņas reizes, kamēr Plīškovas labākais sasniegums ir pusfināls 2016.gadā un šogad.

Pusfinālā Plīškova tiksies ar pasaules ceturto raketi Naomi Osaku, kura savā ceturtdaļfinālā droši ar 6-4, 6-1 uzvarēja WTA ranga septītās pozīcijas īpašnieci Jeļinu Svitoļinu.

0 Komentāru