Serēna Viljamsa apspēlē Bārtiju un iekļūst Francijas atklātā čempionāta trešajā kārtā

0 Komentāru
Serēna Viljamsa apspēlē Bārtiju un iekļūst Francijas atklātā čempionāta trešajā kārtā
REUTERS/LETA

Slavenā ASV tenisiste Serēna Viljamsa, aizvadot pirmo “Grand Slam” turnīru pēc kļūšanas par māmiņu, ceturtdien izcīnīja uzvaru Francijas atklātā čempionāta otrajā kārtā.

Pašlaik 451.vietā esošā Viljamsa ar rezultātu 3-6, 6-3, 6-4 apspēlēja WTA sieviešu rangā 17.vietā esošo Ešliju Bārtiju.

“Tas ir neticami,” pēc spēles noteica Viljamsa. “Esmu ļoti laimīga atgriezties šeit. Zaudēju pirmo setu un sapratu, ka man ir jāspēlē labāk, ko arī darīju, un kortā parādījās īstā Serēna.”

Nākamajā kārtā Viljamsai būs jāspēlē pret ranga 11.vietā esošo vācieti Jūliju Gērgesu.

Jau rīt Serēna Viljamsa un viņas māsa Venusa Viljamsa aizvadīs otrās kārtas dubultspēli pret itālieti Sāru Erani un Beļģijas tenisisti Kirstenu Flipkensu.

Viljamsa uzvarējusi 21 no pēdējiem 22 “Grand Slam” mačiem, vienīgo zaudējumu ciešot 2016.gada ASV atklātajā čempionātā pret Karolīnu Plīškovu. Tāpat Viljamsa kļuvusi par pirmo dāmu tenisisti, kura Francijas atklātajā čempionātā uzvarējusi 11 vienspēļu mačus pēc zaudēta pirmā seta.

Serēna Viljamsa karjeras laikā izcīnījusi 23 “Grand Slam” vienspēļu titulus, pēdējo no tiem gūstot pērn Austrālijas atklātajā čempionātā.

Tikmēr citā spēlē WTA ranga septītajā pozīcijā esošā franču tenisiste Karolīne Garsija ar rezultātu 6-4, 3-6, 6-3 uzveica 41.vietas īpašnieci Penu Šuai no Ķīnas.

Garsijas labākais veikums “Grand Slam” turnīros līdz šim ir bijis ceturtdaļfināls pērnā gada “French Open”, taču viņas kontā ir uzvara šī paša turnīra 2016.gada dubultspēļu sacensībās.

Tikmēr Šuai augstākais sasniegums “Grand Slam” sacensībās ir pusfināls ASV atklātajā čempionātā 2014.gadā. Šajā pašā gadā Šuai triumfēja arī “French Open” dubultspēļu sacensībās, bet vienu gadu iepriekš uzvarēja arī Austrālijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīrā.

0 Komentāru