Sensācija Ostravā – Čehijas volejbolisti astotdaļfinālā uzvar olimpisko čempioni Franciju

0 Komentāru
Sensācija Ostravā – Čehijas volejbolisti astotdaļfinālā uzvar olimpisko čempioni Franciju
CEV.EU

Čehijas vīriešu volejbola izlase pirmdien Ostravā emocionālā cīņā Eiropas čempionāta finālturnīra astotdaļfinālā ar 3-0 (25:22, 25:19, 34:32) uzvarēja Tokijas olimpisko spēļu čempioni Franciju.

Trešajā setā čehi atspēlēja vienu setbumbu, taču paši vēlāk neizmantoja astoņas mačbumbas pēc kārtas. Vienā no epizodēm, kad tika panākts divu punktu pārsvars, čehi jau metās laukumā un sāka uzvaras svinības, tomēr pēc videoatkārtojuma noskatīšanās punktu guva francūži un sets bija jāturpina.

Uzvarētājiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Jans Hadrava, kurš divreiz izcēlās blokā, bet 15 punkti bija Lukāšam Vašinam. Francijai 20 punktus, trīs no tiem ar “eisiem”, guva Žans Patrī, bet 12 punkti bija Ērvinam N’Gapetam.

Ceturtdaļfinālā Čehijai pretī stāsies 2019.gada vicečempione Slovēnija, kas ar 3-1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:12) pieveica Horvātiju.

Slovēņiem 13 punktus guva Klemens Čebuļs, bet horvātiem 21 punktu sarūpēja Leo Andričs.

Sestdien kļuva zināms, ka ceturtdaļfinālā tiksies Polija un Krievija, bet svētdien savstarpējos mačus nodrošināja Itālija un Vācija, kā arī Nīderlande un Serbija. Latvijas volejbolisti nepārvarēja astotdaļfināla barjeru, zaudējot Itālijai.

0 Komentāru