Seksisma skandāls Milānas tenisa turnīra izlozē, rīkotāji spiesti atvainoties

0 Komentāru
Seksisma skandāls Milānas tenisa turnīra izlozē, rīkotāji spiesti atvainoties
Foto: AP/LETA

Seksisma skandāls izcēlies “Next Gen ATP” tenisa turnīra izlozē Milānā, kur pasaules talantīgākie jaunie spēlētāji izlozēja savu grupu,  izvēloties modeles.

Dažiem spēlētājiem attiecīgās grupas zīme bija paslēpta modeles drēbēs, bet vienam jaunajam sportistam ar  zobiem bija jānovelk modeles cimds.

Bijusī Vimbldones čempione Amēlija Moresmo izlozes ceremoniju nosauca par apkaunojošu, Džūdija Mareja, tenisa trenere un Vimbldonas un olimpiskā čempiona Endija Mareja mamma, notikušo nodēvēja par šausmīgu.

“Next Gen ATP” turnīru rīko ATP (profesionālo tenisistu asociācija) sadarbībā ar Itālijas tenisa federāciju un Itālijas Nacionālo olimpisko komiteju. Viens no pasākuma galvenajiem atbalstītājiem ir “Red Bull”.

Pēc sašutama vētras sacelšanās medijos un sociālajos tīklos ATP un “Red Bull” publiski atvainojās. “Mūsu nodoms bija akcentēt Milānu kā vienu no pasaules modes galvaspilsētām. Tomēr ceremonijas iznākums bija bezgaumīgs un nepieņemams. Mēs nožēlojam notikušo un rūpēsimies, lai nākotne nekas tamlīdzīgs neatkārtotos”.

0 Komentāru