Komentāri
Seko līdzi Latvijas sportistiem Viktorijas Sportretā! Pozitīvs un dzīvelīgs saturs!
Foto: Toms Norde ()

Sākot ar šodienu aizsākas jauns projekts Viktorijas Sportrets, kurā uzzināsi par visu aktuālo lielajā sportā! Sekošu līdzi hokejam, basketbolam, gan futbolam un olimpiskajām spēlēm, ko vērošu no sava sieviešu redzes loka.

Esmu portāla Skaties.lv sporta redaktore ar raksturiņu un sasodīti pozitīvu attieksmi! Jau kādu laiciņu dzīvoju līdzi spilgtākajiem sporta pasākumiem, intervēju Latvijas labākos atlētus un sekoju viņiem ne tikai treniņos un zilajos ekrānos, bet arī sociālajos tīklos! Man mazāk patīk nopietnas intervijas, vairāk dodu priekšroku dzīvelīgām sarunām ar humora piegaršu. Manuprāt, ideāla intervija ir tāda, kurā ir 50% sporta un 50% pozitīvisma! Kautrību pie malas – labas komunikācijas spējas un drosme ir manas labākās īpašības – iemest atmuguriski trīnīti, iedot pieci Latvijas prezidentam un nodziedāt Latvijas basketbola izlasei veltītu dziesmu pie Brīvības pieminekļa – nesagādā nekādu problēmu. Pozitīvisms, sports un piedzīvojumi, tas viss būs Viktorijas Sportretā!

Foto

Savā Sportreta sadaļā rakstīšu par visu aktuālo lielajā sportā! Sekošu līdzi pasaules čempionātam hokejā, intervēšu gan pašus hokejistus, gan viņu sievas, publicēšu galerijas ar kaislīgākajiem hokeja faniem, kā arī atklāti rakstīšu par šā sporta veida notikumiem laukumā un ārpus tā no sava sieviešu skatpunkta.

Neizpaliks arī sekošana līdzi Latvijas vīriešu basketbola izlasei, gatavojoties olimpiskajam atlases turnīram. Veidošu atraktīvus sižetus par mūsu puišu treniņiem, jautāšu par sajūtām pirms gaidāmajām spēlēm un domām par pretiniekiem olimpiskās kvalifikācijas turnīra. Un, protams, ka šā gada spilgtākais notikums sportā – Riodežaneiro olimpiskās spēles, kurās piedalīsies mūsu latviešu atlēti.

Tam visam pa vidu lutināšu jūs ar rakstiem par pareizu skriešanu un citiem aizraujošiem sporta veidiem. Un kā tad bez intervijām? Labprāt, kameras priekšā parunāšos ar mūsu atlētiem par dzīvi, hobijiem, niķiem un arī sportiņu.

Vispozitīvākais un dzīvelīgākais sporta saturs – tikai Viktorijas Sportretā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl