Šausmas Astrahaņā – māte nogalina savu 12 gadus veco dēlu un līķi iebetonē pagrabā

1 komentārs
Šausmas Astrahaņā – māte nogalina savu 12 gadus veco dēlu un līķi iebetonē pagrabā
VISUALHUNT.COM

Kopš marta sākuma meklētā 12 gadus vecā Sašas Parahņjakova līķis piektdien atrasts iebetonēts mājas pagrabā.

Marta sākumā Sašas vecāki saistībā ar dēla pazušanu vērsās policijā. Talantīgo puiku meklēja kopā ar visu Astrahaņas pilsētu un 19. jūnijā viņu atrada mirušu – Sašas vecāka brāļa mājas pagrabā tika atrasts betonā paslēptais ķermenis.

”Bērna pazušana ir liela traģēdija ģimenē. Bezgalīgas gaidīšanas dienas mocīja manu dvēseli un atņēma spēku, ”savos sociālajos tīklos rakstīja upura māte Gaļina Morozova.

Tomēr sestdien Krievijas Izmeklēšanas komitejas Izmeklēšanas departamenta preses dienests Astrahaņas reģionā sniedza paziņojumu, kas šokēja visus Astrahaņas iedzīvotājus – Sašas slepkavībā ir apsūdzēta viņa mnāte.

Saskaņā ar izmeklētāju teikto, zēns devās prom no mājām 4. martā un atgriezās mājās nākamajā rītā. Strīda laikā 56 gadus vecā māte trāpīja dēlam ar hanteli, no kā Saša nomira. nomira uz vietas.

Upura ģimene mēģināja sajaukt pēdas izmeklētājiem, pastāvīgi informējot, ka zēns vairākkārt redzēts mājas tuvumā. Viņi arī precīzi identificēja viņu novērošanas kamerās dažādās pilsētas vietās, mēģinot radīt ilūziju, ka Saša joprojām ir dzīvs.

Pašlaik Gaļina Morozova tiek turēta apcietinājumā, un tiks lemts par aizdomās turētās turpmāko drošības līdzekli.