Komentāri
ŠAUŠALĪGI FOTO: Meksikā piekauta olimpiskās sudraba medaļas ieguvēja Ana Gabriela Gevara
Foto: AP/ SCANPIX ()

Meksikas senatore un olimpiskās sudraba medaļas ieguvēja Ana Gabriela Gevara smagi piekauta pēc tam, kad četri vīrieši automašīnā notriekuši viņu no motocikla uz šosejas Mehiko tuvumā.

Gevara, kura 2004.gada olimpiskajās spēlēs Atēnās izcīnīja sudraba medaļu 400 metru skrējienā, piekauta svētdien, bet par notikušo plašākai sabiedrībai viņa paziņoja tikai otrdien ar tvitera starpniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gevara norādīja, ka vīrieši apvainojuši viņu par to, ka viņa ir sieviete un brauc ar motociklu. Viņa piekauta tik smagi, ka sejai bijusi nepieciešama operācija.

Foto

Vīrieši uzbrukuši arī otrai sievietei, kas braukusi kopā ar Gevaru, bet ne tik smagi. Gevara norādīja, ka viņu ļoti satrauc vardarbība, ar kādu sievietēm jāsaskaras Meksikā. Meksikas Senāts aicinājis varasiestādes rūpīgi izmeklēt notikušo un saukt pie atbildības vainīgos. Meksikā ik dienu tiek nogalinātas vidēji sešas sievietes, liecina ANO dati.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl