Komentāri
ŠAUŠALĪGI FOTO: Meksikā piekauta olimpiskās sudraba medaļas ieguvēja Ana Gabriela Gevara
Foto: AP/ SCANPIX ()

Meksikas senatore un olimpiskās sudraba medaļas ieguvēja Ana Gabriela Gevara smagi piekauta pēc tam, kad četri vīrieši automašīnā notriekuši viņu no motocikla uz šosejas Mehiko tuvumā.

Gevara, kura 2004.gada olimpiskajās spēlēs Atēnās izcīnīja sudraba medaļu 400 metru skrējienā, piekauta svētdien, bet par notikušo plašākai sabiedrībai viņa paziņoja tikai otrdien ar tvitera starpniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gevara norādīja, ka vīrieši apvainojuši viņu par to, ka viņa ir sieviete un brauc ar motociklu. Viņa piekauta tik smagi, ka sejai bijusi nepieciešama operācija.

Foto

Vīrieši uzbrukuši arī otrai sievietei, kas braukusi kopā ar Gevaru, bet ne tik smagi. Gevara norādīja, ka viņu ļoti satrauc vardarbība, ar kādu sievietēm jāsaskaras Meksikā. Meksikas Senāts aicinājis varasiestādes rūpīgi izmeklēt notikušo un saukt pie atbildības vainīgos. Meksikā ik dienu tiek nogalinātas vidēji sešas sievietes, liecina ANO dati.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl