Satriecoši! Kravčenoka/Graudiņa trīs setu cīņā apspēlē kanādietes un iekļūst pusfinālā

1 komentārs
Satriecoši! Kravčenoka/Graudiņa trīs setu cīņā apspēlē kanādietes un iekļūst pusfinālā
AP/SCANPIX

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka otrdien Tokijas olimpiskajās spēlēs iekļuva pusfinālā pludmales volejbola sacensībās.

Ar 16.numuru sacensībās izsētais Latvijas pludmales volejbola pāris Graudiņa/Kravčenoka ar 2-1 (21:13, 18:21, 15:11) pieveica Kanādas duetu Hetere Benzlija/Brendija Vilkersone, kuras turnīrā izsētas ar desmito numuru.

Pirmajā setā pirmo punktu guva Kanādas duets, bet pēc Kravčenokas uzbrukumiem un netveramas serves latvietes guva piecus punktus pēc kārtas un panāca 7:3 savā labā.

Turpmāk Latvijas duets pārsvarā bija vadībā ar diviem – trīs punktiem, kanādietēm daudz kļūdoties.

Izšķirīgo pārsvaru latvietes ieguva, gūdamas četrus punktus pēc kārtas – 18:12.

Sets beidzās ar 21:13 Latvijas dueta labā, Vilkersonei uzbrūkot autā un fiksējot 11. Kanādas dueta kļūdu setā.

Otro setu ar vadību atkal sāka Kanāda, taču Graudiņa ar bloku pret Benzliju panāca 2:1. Līdz seta vidum cīņa ritēja punkts punktā, pirmoreiz divu punktu pārsvaru iegūstot latvietēm pēc Benzlijas sitiena autā – 11:9.

Tomēr pēc Vilkersones bloka un Graudiņas sitiena autā pirmoreiz spēlē divu punktu pārsvaru panāca kanādietes – 15:13. Brīdi vēlāk pēc Vilkersones, kura nekautrējās uzbrukt ar otro pieskārienu, uzbrukuma jau 17:14 kanādiešu labā.

No zaudējuma setā latvietēm neizdevās izglābties – 18:21.

Arī trešajā setā pirmo punktu uzbrukumā guva Benzlija, uz ko latvietes atbildēja ar trim punktiem – 3:1. Cenšoties uzbrukt ar otro pieskārienu, Vilkersone iemānīja bumbu tīklā – 8:4 Latvijas dueta labā. Rezultātam svārstoties divu – triju punktu robežās par labu Latvijai, 13:8 ar diviem uzbrukumiem pēc kārtas panāca Kravčenoka.

Mačbumbu Latvijai ar savu desmito kļūdu servēs pasniedza Vilkersone – 14:10, bet spēli uzbrukumā pabeidza Kravčenoka – 15:11.

Divās iepriekšējās savstarpējās spēlēs bija uzvarējušas Latvijas volejbolistes, abas reizes spēlei ilgstot trīs setus.

Olimpiskās čempiones tiks noskaidrotas 6.augustā.

1 komentārs