Satriecošās latviešu fitnesa meitenes iegūst godalgas pasaules čempionātā

0 Komentāru
Satriecošās latviešu fitnesa meitenes iegūst godalgas pasaules čempionātā
Foto: IFBB Latvia

Otrdien mājup no Spānijas pilsētas Madrides atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 24. līdz 28. septembrim piedalījās IFBB Arnold Classic Europe turnīrā bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un “mens physique”.

Latvijas izlasi pārstāvēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova, galvenais treneris Vladimirs Belovs un septiņas Latvijas izlases sportistes.

Arnold Classic turnīrs tradicionāli notiek septembrī Madridē, pulcē dažādu sporta veidu pārstāvjus un ir nozīmīgs ar to, ka sacensībās piedalās un balvas uzvarētājiem pasniedz Pasaules mēroga bodibildinga leģenda Arnolds Švarcenegers. Sacensības ilga trīs dienas, bija apvienotas ar lielāko Expo izstādi Eiropā, ļoti saspringtas, ar lielu konkurenci un pulcēja vairāk nekā 1400 sportistu no sešiem pasaules kontinentiem.

Fitnesa sporta veida pārstāve, trīskārtējā IFBB Pasaules čempione fitnesā jauniešiem, piecpadsmitgadīgā rīdziniece Vanesa Belova debitēja pieaugušo konkurencē un tik augsta ranga sacensībās uzrādīja fantastisku rezultātu, izcīnot 2. vietu un sudraba godalgu kategorijā – fitness virs 163 cm. Vēl divām fitnesa sporta veida pārstāvēm no Latvijas Marinai Žvančukai un Kristīnei Haritonovai attiecīgi septītā un astotā vietas.

Bikini fitnesa sporta veids tika iedalīts sešās auguma kategorijās, kur kopējais dalībnieču skaits pārsniedza 200 sportistes. 2015. gada IFBB Latvijas čempione, talantīgā Aleksandra Mikucka izcīnīja augsto 2. vietu divdesmit sešu sportistu konkurencē (bikini fitnesa kategorijā līdz 166 cm).

0 Komentāru