Satriecošās latviešu fitnesa meitenes iegūst godalgas pasaules čempionātā

Komentāri
Satriecošās latviešu fitnesa meitenes iegūst godalgas pasaules čempionātā
Foto: IFBB Latvia

Otrdien mājup no Spānijas pilsētas Madrides atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 24. līdz 28. septembrim piedalījās IFBB Arnold Classic Europe turnīrā bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un “mens physique”.

Latvijas izlasi pārstāvēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova, galvenais treneris Vladimirs Belovs un septiņas Latvijas izlases sportistes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arnold Classic turnīrs tradicionāli notiek septembrī Madridē, pulcē dažādu sporta veidu pārstāvjus un ir nozīmīgs ar to, ka sacensībās piedalās un balvas uzvarētājiem pasniedz Pasaules mēroga bodibildinga leģenda Arnolds Švarcenegers. Sacensības ilga trīs dienas, bija apvienotas ar lielāko Expo izstādi Eiropā, ļoti saspringtas, ar lielu konkurenci un pulcēja vairāk nekā 1400 sportistu no sešiem pasaules kontinentiem.

Fitnesa sporta veida pārstāve, trīskārtējā IFBB Pasaules čempione fitnesā jauniešiem, piecpadsmitgadīgā rīdziniece Vanesa Belova debitēja pieaugušo konkurencē un tik augsta ranga sacensībās uzrādīja fantastisku rezultātu, izcīnot 2. vietu un sudraba godalgu kategorijā – fitness virs 163 cm. Vēl divām fitnesa sporta veida pārstāvēm no Latvijas Marinai Žvančukai un Kristīnei Haritonovai attiecīgi septītā un astotā vietas.

Bikini fitnesa sporta veids tika iedalīts sešās auguma kategorijās, kur kopējais dalībnieču skaits pārsniedza 200 sportistes. 2015. gada IFBB Latvijas čempione, talantīgā Aleksandra Mikucka izcīnīja augsto 2. vietu divdesmit sešu sportistu konkurencē (bikini fitnesa kategorijā līdz 166 cm).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl