Komentāri

1.februāra vakarā raidījumā Overtime TV Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Overtime TV studijā viesojas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska, kura tikko Eiropas čempionātā Bratislavā izcīnīja augsto 4.vietu. Angelina ļoti labi izpildīja izvēles programmu un tās beigās skatītāji cēlās kājās, aplaudējot jaunajai sportistei. Par Eiropas čempioni kļuva Jevgēņija Medvedeva, sudraba medaļu izcīnīja Jeļena Radionova, bet pie bronzas godalgas tika Anna Pogorilaja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Latvijas daiļslidotājas tālākie plāni ir piedalīšanās pasaules junioru čempionāts, kas no 14. līdz 20.martam notiks Ungārijas pilsētā Debrecenā, bet pēc tam Angelina dosies uz pasaules čempionātu pieaugušajiem, kas no 28.marta līdz 3.aprīlim notiks ASV pilsētā Bostonā.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl