Komentāri
Šarapovas bijušais draugs uzskata, ka tenisiste ir pelnījusi diskvalifikāciju
Foto: REUTERS/ SCANPIX ()

Slavenā Krievijas tenisiste Marija Šarapova bija pelnījusi diskvalifikāciju par bēdīgi slavenā meldonija lietošanu, uzskata krievietes bijušais draugs Grigors Dimitrovs.

Jau vēstīts, ka otrdien Sporta arbitrāžas tiesa lēma par Šarapovas diskvalifikācijas termiņa samazināšanu, līdz ar to tenisiste kortā varēs atgriezties jau nākamā gada aprīļa beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tenisam pietrūkst viņas. Viņa atgriezīsies, būs izsalkusi, aizrautīga un motivēta,” teica ATP ranga 20.numurs Dimitrovs, kurš ar Šarapovu pēc divu gadu attiecībām izšķīrās pērnā gada jūlijā.

Tāpat bulgāru tenisists uzskata, ka Šarapovai izdosies veiksmīgi atgriezties tenisā, tajā pašā laikā piebilstot, ka diskvalifikācija bija pelnīta.

“Ja tu ko dari, tam vienmēr ir sekas. Ja kāds kaut ko dara, viņš noteikti saņem to, ko ir pelnījis,” pauda Dimitrovs.

Kā piemēru Dimitrovs nosauca Starptautiskās Tenisa federācijas pagājušajā nedēļā mazpazīstamajam Dienvidāfrikas Republikas tenisistam Džošuam Četijam piespriesto mūža diskvalifikāciju par spēļu sarunāšanu.

“Šāda veida darbībām jau vajadzēja notikt agrāk,” secināja Dimitrovs.

ITF jūnijā Šarapovai piesprieda divu gadu diskvalifikāciju par aizliegto vielu lietošanu, bet tenisiste uzreiz ar apelāciju vērsās CAS, cerot sodu samazināt vai pilnībā atcelt.

Otrdien CAS nāca klajā ar lēmumu samazināt Šarapovas diskvalifikāciju līdz 15 mēnešiem, kas viņai kortā ļaus atgriezties 2017.gada 26.aprīlī. Savā paziņojumā organizācija norādījusi, ka sportiste šajā lietā nav pārāk vainojama, turklāt viņa uzņēmusies atbildību par notikušo, kas arī mudinājis tenisistes sodu samazināt.

Tāpat CAS piebilda, ka Šarapovas lieta nav bijusi par sportisti, kura krāpusies, taču viņai vajadzējis saviem pārstāvjiem ieteikt rūpīgi sekot līdzi aizliegto vielu sarakstam.

Šarapovas diskvalifikācija stājās spēkā šī gada 26.janvārī, kad tenisiste tika pieķerta aizliegtās vielas meldonija lietošanā.

Lasi vēl