Komentāri
Šarapova uzvar atgriešanās mačā pēc traumas izārstēšanas
Foto: uSA Today Sport/ SCANPIX

Krievijas tenisa zvaigzne Marija Šarapova pirmdien izcīnīja uzvaru pirmajā spēlē kopš kājas muskuļa traumas gūšanas maija vidū.

Stenfordas WTA “Premier” sērijas sacensību pirmās kārtas mačā Šarapova ar 6-1, 4-6, 6-0 uzveica amerikānieti Dženiferu Breidiju. Pēc mača krieviete, kura turnīrā startē pirmoreiz sešu gadu laikā, bija emocionāla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vēlos jūs visus apskaut un pateikt paldies,” skatītājiem pauda pieckārtējā “Grand Slam” turnīru čempione, kura ikdienā dzīvo netālajā Losandželosā. “Šis bija mans pirmais mačs ASV tiešām ilgā laikā, un tas notika manām mājām tuvākajā turnīrā. Uzņemšana bijusi neticama un beidzot spēlēt tik tuvu mājām bija īpaši.”

Šarapovai aprīlī noslēdzās 15 mēnešu diskvalifikācija par meldonija lietošanu un līdz traumas gūšanai viņa astoņās spēlēs guva piecas uzvaras, kas ļāvis iekļūt WTA ranga otrajā simtā.

“Galvenais ir turpināt spēlēt. Uzvara mača pēdējā izspēlē nozīmē, ka man būs vēl viens mačs un tad vēl viens. Jo vairāk spēlēšu, jo labāk to darīšu,” teica 30 gadus vecā sportiste.

Kā zināms, pozitīvs meldonija tests Šarapova bija 2016.gada Austrālijas atklātajā čempionātā. Viņā skaidroja, ka šo Latvijā izgudroto līdzekli bija lietojusi daudzus gadus un nav zinājusi, ka no 2016.gada sākuma viela ir aizliegto sarakstā.

Sākumā viņu diskvalificēja uz diviem gadiem, bet pēc apelācijas Sporta Arbitrāžas tiesa (CAS) sodu samazināja līdz 15 mēnešiem.

Lasi vēl