Komentāri
Šarapova uzvar atgriešanās mačā pēc traumas izārstēšanas
Foto: uSA Today Sport/ SCANPIX

Krievijas tenisa zvaigzne Marija Šarapova pirmdien izcīnīja uzvaru pirmajā spēlē kopš kājas muskuļa traumas gūšanas maija vidū.

Stenfordas WTA “Premier” sērijas sacensību pirmās kārtas mačā Šarapova ar 6-1, 4-6, 6-0 uzveica amerikānieti Dženiferu Breidiju. Pēc mača krieviete, kura turnīrā startē pirmoreiz sešu gadu laikā, bija emocionāla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vēlos jūs visus apskaut un pateikt paldies,” skatītājiem pauda pieckārtējā “Grand Slam” turnīru čempione, kura ikdienā dzīvo netālajā Losandželosā. “Šis bija mans pirmais mačs ASV tiešām ilgā laikā, un tas notika manām mājām tuvākajā turnīrā. Uzņemšana bijusi neticama un beidzot spēlēt tik tuvu mājām bija īpaši.”

Šarapovai aprīlī noslēdzās 15 mēnešu diskvalifikācija par meldonija lietošanu un līdz traumas gūšanai viņa astoņās spēlēs guva piecas uzvaras, kas ļāvis iekļūt WTA ranga otrajā simtā.

“Galvenais ir turpināt spēlēt. Uzvara mača pēdējā izspēlē nozīmē, ka man būs vēl viens mačs un tad vēl viens. Jo vairāk spēlēšu, jo labāk to darīšu,” teica 30 gadus vecā sportiste.

Kā zināms, pozitīvs meldonija tests Šarapova bija 2016.gada Austrālijas atklātajā čempionātā. Viņā skaidroja, ka šo Latvijā izgudroto līdzekli bija lietojusi daudzus gadus un nav zinājusi, ka no 2016.gada sākuma viela ir aizliegto sarakstā.

Sākumā viņu diskvalificēja uz diviem gadiem, bet pēc apelācijas Sporta Arbitrāžas tiesa (CAS) sodu samazināja līdz 15 mēnešiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl