Šarapova atgriešanās mačā “Grand Slam” turnīros uzvar WTA ranga pirmās vietas pretendenti Halepu

Pievienot komentāru
Šarapova atgriešanās mačā “Grand Slam” turnīros uzvar WTA ranga pirmās vietas pretendenti Halepu
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX

Krievu tenisa zvaigzne Marija Šarapova, atgriežoties “Grand Slam” turnīros pēc ilgāka pārtraukuma, pirmdien lieliskā ASV atklātā čempionāta pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 4-6, 6-3 pieveica Simonu Halepu no Rumānijas, kura gan joprojām saglabā cerības uz kļūšanu par pasaules ranga līderi jau aiznākamajā nedēļā.

Šarapova “Grand Sam” turnīros aizvadīja pirmo maču kopš pērnā gada janvārī notikušā Austrālijas atklātā čempionāta un pieveica Halepu, kura bija izlikta ar otro numuru, septīto reizi septiņos abu sportistu savstarpējos dueļos vēsturē.

Aizvadītajā spēlē skatītāji jau no pirmā geima redzēja skaistu izrādi, tenisistēm regulāri veicot lieliskas izspēles. Pēc uzvarēta pirmā seta Šarapova arī otrajā bija vadībā ar 4-1, tomēr zaudēja nākamajos piecos geimos. Tas gan neizsita pieredzējušo krievieti no līdzsvara un arī izšķirošajā setā viņa panāca 4-1, bet šoreiz spēja saglabāt labu līmeni, novedot dueli līdz uzvarai. Kaut pirmajos divos setos katrā bija vien pa desmit geimiem, tie kopā ilga vien pavisam nedaudz zem divām stundām, kas parāda dueļa saspringtumu.

Cīņu Šarapova noslēdza ar 60 tīri uzvarētām izspēlēm un 64 nepiespiestajām kļūdām, kamēr Halepai šī attiecība bija 15 pret 14.

Pēc dueļa Šarapova nespēja valdīt prieka asaras.

“Centos sev iegalvot, ka šis ir parasts mačs, tomēr sapratu, ka tas ir kaut kas vairāk. Dažreiz domā kāpēc veic visu lielo darbu un šis arī ir iemesls,” pēc panākuma teica krieviete. “Mēs viena otru ļoti cienām. Neskatoties uz manu spēļu bilanci pret Simonu, tās vienmēr bijušas ļoti saspringtas.”

“Aiz visiem Svarovski kristāliem un īstajām melnajām kleitām šai meitenei ir liels gribasspēks, kas nekur nav pazudis,” par sevi ar smaidu teica Šarapova.

Nākamajā kārtā Šarapova spēkosies ar ungārieti Tīmeu Babošu, bet ceturtajā kārtā ir iespējama tikšanās ar Latvijas otro raketi Anastasiju Sevastovu.

Lasi vēl