Komentāri

Sestdien “Glory 42″ sacensībās Parīzē tikās divi kikbokseri. Murtels Groenhārts spēkojās ar armēņu sportistu Harutu Grigorianu. Cīņā par vidējā svara jostu (līdz 66,7kg) Gorenhārts ar diezgan strīdīgu nokautu prata uzvarēt cīņā, bet gandrīz uzreiz pats ”dabūja pa mizu”.

Vairāki satrakojošie fani nebija mierā ar šādu tiesneša lēmumu un gribēt veikt savu ”taisno tiesu”. Līdzjutēji metās ringā un diezgan pamatīgi ”apstrādāja” 30 gadus veco kikbokseri. Lai gan drošības darbinieki centās apturēt uzbrucējus, tomēr tiem izdevās sportista virzienā izdarīt vairākus sitienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 Video: saniknojošie līdzjutēji uzbrūk bokserim

”Viens no uzbrucējiem ar āķa sitienu trāpīja man pa seju, ” pēc incidenta televīzijā sacīja Groenhārts. “Lai gan man mutē bija zobu sargs, tomēr sitiens bez cimdiem izgāja cauri manam zodam un zobiem. Man šķiet, ka man salauza žokli. Es nezinu, bet sāp ļoti.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl