Komentāri
Samoilovs/Šmēdiņš uzvar krievu sportistus un gūst otro vietu apakšgrupā Porečas “Major” turnīrā
Foto: Ieva Makare / LETA

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien ar uzvaru noslēdza Horvātijā notiekošā Porečas piecu zvaigžņu Pasaules kausa “Major” kategorijas apakšgrupu turnīru, gūstot otro vietu grupā.

Turnīrā ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-0 (21:19, 21:17) saspringtā cīņā pieveica Krievijas duetu Oļegu Stojanovsku un Artjoms Jarzutkinu, kuriem piešķirts 15.numurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējo reizi abi pāri tikās mēneša sākumā, kad Samoilovs un Šmēdiņš zaudēja Pasaules kausa turnīra Maskavā spēlē par trešo vietu. Dueti savā starpā spēkojušies piecas reizes, Samoilovam un Šmēdiņam tagad izcīnot trešo panākumu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl