Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Regža cīnīsies par uzvaru Jūrmala Masters

0 Komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Regža cīnīsies par uzvaru Jūrmala Masters
Foto: CEV.LU

Jūrmalā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters sērijas pludmales volejbola turnīrā šodien tiek noskaidroti uzvarētāji, kuri savām valstīm nodrošinās ceļazīmes uz nākamā gada pasaules čempionātu.

Kā pirmie kortā dosies kungi. Pirmais pusfināls sāksies plkst.10 un tajā Latvijas vadošais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri turnīrā izlikti ar pirmo numuru, spēkosies pret beļģiem Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli, kuriem ticis piektais numurs.

Savukārt stundu vēlāk sāksies otrais pusfināls, kurā ar trešo numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža tiksies ar Krievijas pāri Jaroslavu Koškarovu un Ruslanu Bikanovu, kuri izlikti ar septīto numuru.

Plkst.13 būs mačs par trešo vietu, bet kulminācija gaidāma divarpus stundas vēlāk, kad sāksies fināls.

Abi Latvijas dueti savās apakšgrupās izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs, tādējādi izslēgšanas turnīru sākot no ceturtdaļfināla. Tajā Pļaviņš un Regža sestdien ar 2-0 (21:12, 22:20) pārspēja Krievijas duetu Oļegu Stojanovski un Artjomu Jarzutkinu, kuri izlikti ar otro numuru. Savukārt Samoilovs un J.Šmēdiņš ar 2-0 (21:17, 22:20) pieveica ukraiņus Oleksiju Deņinu un Sergiju Popovu, kuri turnīrā izlikti ar 11.numuru.

Tikmēr Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs, kā arī Rihards Finsters un Edgars Točs, savās apakšgrupās palika trešie, un viņiem izslēgšanas turnīrs bija jāsāk no pirmās kārtas, kur tika piedzīvoti zaudējumi. Abiem latviešu duetiem turnīrs beidzās ar dalītu devīto vietu.

Savukārt dāmām pusfināli notika jau sestdien, tāpēc svētdien atlicis vien aizvadīt cīņas par medaļām. Vispirms bronzas mačā plkst.12 ar desmito numuru izliktās krievietes Darja Rudiha un Olga Motriča tiksies ar vācietēm Viktoriju Bīneku un Jūliju Grosneri, kurām piešķirts otrais numurs.

Finālā plkst.14.15 Vācijas duets Terēza Mērsmana un Izabella Šnaidere, kurām ticis sestais numurs, duelēsies ar savām tautietēm un favorītēm Šantalu Laborēri un Jūliju Zudi.

0 Komentāru