Samoilovs/Šmēdiņš izstājas Maskavas Grand Slam turnīra astotdaļfinālā

0 Komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš izstājas Maskavas Grand Slam turnīra astotdaļfinālā
Foto: cev.lu

Iepriekšējo divu gadu pasaules ranga uzvarētāji Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien izstājās Maskavā notiekošā Grand Slam sērijas turnīra astotdaļfinālā.

Otrajā kārtā ar piekto numuru izliektie Samoilovs un Šmēdiņš ar 0-2 (17:21, 24:26) piekāpās slavenajiem brazīliešiem Emanuelu Regu un Rikardu Santušu, kuri vienā pārī 2004. gadā triumfēja Atēnu olimpiskajās spēlēs, bet šajās sacensībās izlikti ar ceturto numuru.

Lai arī pirmo setu Latvijas duets zaudēja ar 17:21, otrā seta sākums bija veiksmīgāks un pirmos punktus nopelnīja tieši Samoilovs/Šmēdiņš. Tiesa, līdz rezultātam 8:8 notika sīva cīņa starp abām komandām. Tad divu punktu pārsvaru ieguva Samoilovs/Šmēdiņš, panākot 10:8, bet nākamajās izspēlēs veiksmīgāki bija brazīlieši, atgūstot vadību (11:10). Turpinājumā atkal abi pāri aizvadīja sīvu cīņu, tādējādi bija spiestas nospēlēt garāku otrā seta galotni, kurā divu punktu pārsvaru guva Brazīlijas volejbola pāris.

Pirmajā kārtā Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-1 (24:22, 18:21, 15:10) pieveica meksikāņus Huanu Virgenu un Lombardo Ontiverosu, kuri izlikti ar 24. numuru. Apakšgrupu turnīrā Samoilovs un Šmēdiņš trijos mačos tika pie divām uzvarām, ierindojoties otrajā vietā.

0 Komentāru