Komentāri
Samoilovs/Šmēdiņš ar uzvaru pār turnīra pirmo numuru iekļūst EČ ceturtdaļfinālā
16.08.2017. Jūrmala, Latvija. CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbola. Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš – Giginolu/Mermers (Turcija). (Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien iekļuva Majoros notiekošā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotā Eiropas čempionāta finālturnīra ceturtdaļfinālā.

Samoilovs/Šmēdiņš, kuri izlikti ar ceturto numuru, ar rezultātu 2-1 (21:19, 19:21, 15:100 pārspēja sacensību pirmo numuru Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru no Polijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja mača sākumā poļi spēja izrādīt pretestību, tad turpinājumā mājinieku favorīti pamazām palielināja savu pārsvaru. Tuvojoties seta beigām poļi latviešu pārsvaru samazināja līdz diviem punktam (20:19), taču galotnē aukstasinīgāki bija Samoilovs un Šmēdiņš, kuri setā uzvarēja ar 21:19.

Otro setu sekmīgāk iesāka poļi, kuri veiksmīgāk darbojas blokā, kas ļāva panākt trīs punktu pārsvaru (7:4). Latvijas duets seta gaitā atspēlējās līdz panāca neizšķirtu 17:17. Tomēr seta galotnē pretinieki vadību neizlaida, kā rezultātā mājinieki piekāpās ar 19:21.

Izšķirošajā setā latvieši pēc sekmīgas spēles aizsardzībā bija panākuši 6:3, taču pretinieki trīs punktu atguva un panāca neizšķirtu. Tiesa, arī mājinieku favorīti atbildēja ar trim punktiem, kas ļāva panākt 9:6. Skatītāju atbalstīti, Samoilovs un Šmēdiņš nosargāja pārsvaru, setā uzvarot ar 15:10 un iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Poļi izslēgšanas turnīru sāka no pirmās kārtas, kurā ar 2-0 (21:17, 21:15) pārspēja Tomasu Kunertu/Kristofu Dresleru no Austrijas, kuriem piešķirts 21.numurs.

Foto: Samoilovs/J.Šmēdiņš tiek pie dramatiskas uzvaras EČ otrajā cīņā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl