Samoilovs/Šmēdiņš ar drošu uzvaru sāk Jūrmalas Masters turnīru

0 Komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš ar drošu uzvaru sāk Jūrmalas Masters turnīru
Foto: cev.lu

Pēdējo divu sezonu pasaules spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien ar drošu uzvaru sāka Jūrmalā notiekošā CEV Masters posma pamatturnīra sacensības jeb apakšgrupu turnīru. Ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:15, 21:16) apspēlēja šveiciešus Jonasu Kislingu un Matsu Kovaču.

B apakšgrupas turnīra pusfinālā vēlāk piektdien plkst. 15.40 Samoilovs un Šmēdiņš spēkosies ar baltkrievu duetu Aleksandru Kavaļenku un Aleksandru Djadko, kuri izlikti ar 15. numuru.

E apakšgrupu turnīru plkst. 10.40 sāks ar 21. numuru izliktie Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs, kuri sacentīsies ar piekto numuru izlikto poļu pāri Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru. Plkst. 14.00 Sorokins/Solovejs aizvadīs otro cīņu pret sacensību 12. numuru – austriešiem Tobiasu Vinteru un Lorencu Petučnigu.

Vēl plkst. 11.30 sacensības G apakšgrupā sāks ar 23. numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kuri spēkosies ar pamatturnīra septīto numuru grieķiem Kocilianu Georgi un Zupani Nikosu. Savukārt plkst. 14.50 Pļaviņš/Egleskalns spēlēs pret vāciešiem Benetu Poņevacu un Dāvidu Poņevacu, kuriem ticis desmitais numurs.

Pamatturnīra cīņas, kurās piektdien piedalās 24 pāri, iespējams apmeklēt bez maksas. Sacensībās ar pirmo numuru izlikti poļi Gžegožs Fijaleks un Mariušs Prudels.

0 Komentāru